Przygotowanie psa na wakacje w gospodarstwach domowych

0 Comments

dzielenie się dzieleniem się!

Udział

Ćwierkać

Udział

Czy w najbliższej przyszłości pojawią się wakacje domowe, a także planujesz zabrać ze sobą kundla? Cóż, przy wszystkich przyjaznych dla zwierzaka hotelach, a także dostępnych specjalnych restauracjach dla zwierząt domowych, więcej, a także więcej gospodarstw domowych, naprawdę podróżuje ze swoimi zwierzętami. Oczywiście proces ten nie jest tak prosty, jak wybór psa i wyruszenie na otwartą drogę. W rzeczywistości, jeśli twój pies nigdy wcześniej nie był w pojeździe ani furgonetce, możesz nawet nie rozumieć dokładnie, jak on lub ona zamierza zareagować. Twój pies może narzekać i wymiotować przez cały czas. To całkowicie zrujnuje doświadczenie. Konieczne jest upewnienie się, że robisz wszystko, co w swojej mocy, aby przygotować się do podróży z wyprzedzeniem, jak umieszczenie kumpla z odpowiednim treningiem dla psów. Jeśli twój pies wydaje się, że nie jest przygotowany na wycieczkę do miejsc pokładowych dla zwierząt domowych, aby zostali.

Zachowaj ograniczony pies w pojeździe

Pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest utrzymanie ograniczenia zwierzaka w pojeździe. Ponieważ twój kundel ma bezpłatny reżim w domu lub na trawniku, nie oznacza, że ​​powinien mieć dokładnie taką samą elastyczność w pojeździe. Nie pozwoliłbyś, by młodzieńca odbija się po całym pojeździe, a także nie powinieneś pozwolić swoim psu. Istnieje szereg produktów, które zapewnią odpowiednie wsparcie dla twojego psa w pojeździe. Na przykład możesz zainwestować w pas bezpieczeństwa zwierząt lub hodowlę. Wszystko, co utrzyma Twojego psa bezpiecznie ograniczone, gdy pojazd jest w ruchu, będzie skuteczne.

Powiązane Czy wściekłość jest zdrową emocją?

Zainwestuj w zestaw pierwszej pomocy dla zwierząt

Najprawdopodobniej masz przydatny zestaw pierwszej pomocy z podstawami dla Ciebie, a także zestaw narzędzi awaryjnych dla twojego pojazdu. Wapply ten sam pomysł również dla twojego zwierzaka. Zawsze możesz robić zakupy w Internecie za pośrednictwem PetCarex, aby upewnić się, że masz podstawy, które wymagają podróży ze swoim zwierzakiem. Niektóre niezbędne produkty obejmują gazę, pincety, trzy procent nadtlenku wodoru do czyszczenia ran, sterylne podkładki, ręcznik, smycz, pagozę, skrobię kukurydzianą do zagorzałego krwawienia, a także listę liczb do regionalnych centrów awaryjnych zwierząt domowych w okolicy.

Zastanów się nad mikro-chwytaniem swojego zwierzaka

Jeśli jesteś jak większość ludzi, najprawdopodobniej pamiętasz, kiedy wybór mikro-chipu swojego zwierzaka był dostępny. Być może uważałeś, że proces ten był okrutny, niepotrzebny i kosztowny, jednak przez lata procedura spadła metodą kosztów w regionalnej klinice usług dla zwierząt domowych. Ta procedura może być skuteczną metodą utrzymywania zarówno zwierzaka wolnego od ryzyka, jak i dźwięku. Prawdopodobnie zatrzymasz się na przystankach, a także w innych nietypowych miejscach, aby pozwolić Twojemu zwierzakowi wyjść. Mimo że możesz korzystać z smyczy, jest całkowicie możliwe, że twoje zwierzak może uciec od twojego uścisku. Próba znalezienia zwierzaka we własnej społeczności może być wystarczająco trudna, jednak spróbuj śledzić go w nieznanym obszarze. Dzięki śledzeniu GPS mikrochipów możesz szybko i szybko znaleźć swojego zwierzaka w ciągu kilku minut. Ta procedura można wykonać w każdym rodzaju szpitala dla zwierząt domowych.

Link do tego postu: przygotowanie psa na wakacje domowe
Powiązane wzorce nazw niemowląt, a także koncepcje dla 2021

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *