Badanie krwi może odkryć płeć dziecka już siedem tygodni

0 Comments

Działanie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Kobiety w ciąży mogą dowiedzieć się, czy mają chłopca lub dziewczynkę z prostym badaniem krwi wykonanym już w siedmiu tygodniach zgodnie z analizą badawczą.

Lekarze amerykańscy nie oferują badań krwi, w których lekarze nie są oferowane, możesz łatwo zamówić jeden online. Naukowcy genetyczni niedawno przyjrzeli się tych testów.

Naukowcy przeanalizowali 57 opublikowanych badań testów płciowych. Wyniki sugerują, że badania krwi, takie jak badane osoby, mogą być przełomem dla kobiet zagrożonych posiadaniem dzieci z niektórymi chorobami, które mogłyby uniknąć procedur inwazyjnych, gdyby dowiedzieli się, że ich dziecko nie dotyczyło płci. Jeśli zdecydujesz się wykonać ten badanie krwi, co zamierzasz zrobić z wynikami?

Test może odkryć DNA dziecka we krwi matki i jest około 95 procent dokładny w identyfikacji płci, gdy kobiety są w ciąży co najmniej siedem tygodni. Test jest dokładniejszy, im dalej jest ciąża kobiet.

Środowe Journal of the American Medical Association opublikowało analizę, która obejmowała ponad 6000 ciąż. W testach zastosowano procedurę laboratoryjną o nazwie PCR, która wykrywa materiał genetyczny. Jeśli męski chromosom Y jest obecny we krwi matki, nosi chłopca, ale jeśli nie zostanie wykryta, ma dziewczynę.

Chociaż technologia ta jest niesamowita w przypadku tych testów, dlaczego musisz znać płeć swojego dziecka na początku ciąży? Uważam również, że bardziej niewinne nienarodzone dzieci zostaną przerwane, ponieważ pary dowiedzą się, że ich dziecko nie jest płcią, na którą liczą. Obawiam się, że aborcje wzrosną z powodu tych testów. Możesz dowiedzieć się płci dziecka, gdy matka ma dwadzieścia tygodni, a jeśli masz obawy, z pewnością możesz zadzwonić do poufnej infolinii ciąży. Kobiety powinny poczekać do dwudziestu tygodni ultradźwięków, aby dowiedzieć się płci zamiast tego testu. Obecnie badanie krwi jest niezwykle drogie i trudne do zdobycia tutaj w Stanach Zjednoczonych. Mam nadzieję, że tak się stanie i nie prowadzi do większej liczby aborcji. Czy uważasz, że to badanie krwi w wyborze płci doprowadzi do większej liczby aborcji?

Powiązane Czym jest choroba stopy i jamy ustnej?

O tym autorze

Cascia Talbert jest zajętym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, kupcem online i matką pięciorga dzieci, mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.A. W historii i prawa oraz pasji do pisania i utrzymywania zdrowia założyła magazyn Healthy Moms w 2007 roku. Magazyn Zdrowych Moms jest obecnie najlepszym blogiem zdrowotnym dla mam i zawiera kilku pisarzy ekspertów zdrowotnych i blogerów mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze wykształcone w kwestiach zdrowotnych i jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom i odwrócić statystyki otyłości dzieciństwa w USA

Pani Talbert jest blogerką zdrowia na WellSphere.com, a jej artykuły można również znaleźć na ezineArticles.com. Prowadzi także NING Healthy Moms Social w Ning, zarządza naturalnym sklepem zdrowotnym i odnowy biologicznej mamy oraz jest członkiem Rady Doradczej ds. Wellness w mediach społecznościowych.

Link do tego postu: badanie krwi może Odkryj płeć dziecka już siedem tygodni

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *