Moda ciążowa – Najlepsze dżinsy macierzyńskie 2022 – Nasze redaktorzy najlepsze typy

0 Comments

Pierwsza porada mody ciążowej; Wyłącz cały hałas wokół ciebie, że nie dostaje ubrania macierzyńskiego lub przesadzania z wyglądem macierzyńskim, ponieważ „będziesz w ubraniach tylko przez dziewięć miesięcy”. Mówimy, że powinieneś czuć się dobrze z sobą każdego dnia tych dziewięciu miesięcy, niezależnie od tego, czy wskazuje to na spodnie dresowe i starą koszulkę, czy na pełną twarz makijażu i obnoszenia się z guzem.

Częścią dobrego samopoczucia może być twoje ubrania, a my cię nie obwiniamy. Najlepsze dżinsy macierzyńskie mogą znacznie przyczynić się do zwiększenia pewności siebie. A oto największy sekret ze wszystkich, wiele mam jest w swoich dżinsach macierzyńskich przez jakiś czas po ciąży, a to jest w 100% w porządku i normalne! To powiedziawszy, musisz znaleźć parę (lub 3), którą absolutnie kochasz.

Moda ciążowa – Najlepsze dżinsy macierzyńskie 2022 – Najlepsze wybory redaktorzy

Chude dżinsy macierzyńskie Madewell

To jedna z moich absolutnie ulubionych par dżinsów macierzyńskich, a to dlatego, że nie wyglądają jak dżinsy macierzyńskie! Mam na myśli, że są to Madewell, co jest jedną z moich ulubionych marek i wspólnym ulubieńcem wielu mam dla ich podstawowego, ale modnego wyglądu.

Zamiast pełnego panelu żołądka te dżinsy mają elastyczny materiał boczny. Są również nisko wycinane z przodu, aby pasowały do ​​rosnącego brzucha, ale wysoko z tyłu, abyś nie musiał martwić się o zasięg. Ponadto kolano, a strzępione oble sprawiają, że poczujesz się tak samo elegancki, jak byłeś przed BABY.

Sprawdź obecne ceny tutaj!

Mama Niezwykle chudy dżinsy z H&M

Zdjęcie dzięki uprzejmości H&M.com

Są to największe niewiarygodnie chude dżinsy macierzyńskie, które nadają ci elegancki wygląd. Są one wykonane z dżinsu rozciągającego dla tego wygodnego dopasowania, które próbujesz znaleźć i styl, którego szukasz. Przychodzą kilka różnych prania, a nawet mają o wiele więcej stylów do wyboru, jak ich partner mamy Jean!

Sprawdź je tutaj!

Ag Secret Fit żołądka Farrah chude kostki dżinsy macierzyńskie

Mamy muszą nauczyć się leczyć się, a to zaczyna się w ciąży. Te dżinsy są najlepiej zafundować sobie zakup, a chociaż są nieco drogie, myją i noszą tak dobrze. Prawdopodobnie możesz je nosić przez kilka różnych ciąż lub przekazać je znajomemu, gdy zostaniesz z nimi stworzony, ponieważ są one zbudowane tak, aby trwać.

Tajny panel żołądkowy można podciągnąć w górę, który jest wygodny i wygląda gładko pod dowolną koszulą. Dżinsy są również wykonane z materiału szalowego, który daje ci rozciągnięcie, dzięki czemu możesz je wygodnie nosić przez całą ciążę. Najlepsze trio wokół; Elegancki, wygodny i trwały.

Sprawdź obecne ceny tutaj!

Old Navy Phillity Premium Full Panel Rockstar Dżinsy

Jeśli nie masz jeszcze pary starych granatowych gwiazd rockowych, poważnie brakuje ci. Są zaskakująco modne i niesamowicie wygodne, a teraz robią je również w wersji macierzyńskiej! Wycinają idealnie na kostkę i są w kilku różnych myjniach.

Jedną z najlepszych rzeczy w Old Navy jest ich różnorodność rozmiarów i że mają krótkie, regularne i długie wkładki wskazujące, że naprawdę możesz uzyskać najlepsze dopasowanie. Pełny panel Premium daje 360 ​​prawdziwych przycisków z przodu, co daje dżinsy o wiele więcej normalnego charakteru.

Sprawdź obecne ceny tutaj!

Podpis Levi Strauss & Co. Gold Label Women’s Matterity Slim Partner Jeans

Po prostu nie możesz się pomylić z dobrą parą Levi i nie możesz się pomylić z dobrą parą dżinsów partnerskich. Tak więc ta para partnera z Levi Matsity Dżinsy jest naprawdę złote. Są wyrzuconym mankietami do mankietu do kostki, a przychodzą zarówno w jasnym, jak i ciemnym praniu. Mają pełne pokrycie miękkich dzianinowych panel i są wykonane z niewiarygodnie elastycznego materiału, który nie traci swojego kształtu. Sprawdź identyfikację ceny, ponieważ są poważnie kradzieży!

Dostępne na Amazon!

MAMA KOJKA JEAN-IS LEGGINGS AT SPANX

Naszym zdaniem są to jedne z najwygodniejszych spodni macierzyńskich dżinsowych. Nie czują, że nosisz dżinsy, ale wyglądają na to, więc są najlepsze na codzienny dzień pracy lub po prostu codzienny wygląd. Mają opaskę w talii, aby wspierać Cię podczas ciąży po ciąży.

Check current prices here!

Luxe essentials secret fit stomach Addison maternity ankle Jeggings

Jeggings will probably sound a bit a lot more appealing than jeans throughout your pregnancy, but finding a trendy and flattering pair can be a real struggle. These are the ones you have been looking for, I am telling you! It will feel like you are slipping into your favorite pair of skinnies and look like it too! The only difference is the full stomach panel and how very comfy they will be to wear all day long. Plus, you have got to love those minor knee rips and barely frayed hems keeping you in the current fashion but still classic and timeless.

Sprawdź obecne ceny tutaj!

Ingrid i Isabel Matterity Crossover Panel chude dżinsy

Target nie może zrobić nic złego, więc ich podejście do dżinsów macierzyńskich wydało się niesamowicie urocze i nie trafia w twój portfel. Są one wykonane z dżinsu rozciągającego mocy, dającego ci kształt, który chcesz, jednocześnie zmieniając się wraz z ciałem. Panel ma być noszony na żołądku lub złożony, cokolwiek jest dla Ciebie o wiele wygodniejsze. Występują w kilku różnych uroczych myjach i stylach, a ta cena, którą mówimy, kontynuuj i zainwestuj w kilka par!

Sprawdź obecne ceny tutaj!

Design Design Matsity Ridley High talia chude dżinsy

Obsesja! Te dżinsy są w kilku różnych praniach, ale musisz sprawdzić czystą czerń z podartych kolanami. Jak słodkie są! Uwielbiamy to, że jest w dzisiejszych czasach tak wiele opcji dżinsów macierzyńskich w różnych stylach i kolorach. Te dżinsy ASOS mają pełny panel żołądkowy, ale wciąż guziki, jak zwykłe dżinsy i mają funkcjonujące kieszenie, których brakuje wielu innych dżinsach macierzyńskich. Ponadto są wygodne i nadają ci świetny kształt przez całą ciążę.

Sprawdź obecne ceny tutaj!

Dobre amerykańskie miesiąc miodowe Mid Rise Matsity Chude Dżinsy

Kardashian Fan, czy nie, Khloe wiedziała, co się dzieje, tworząc te dżinsy macierzyńskie. Podczas gdy ma dżinsy w domu z pełnym panelem żołądka, te dżinsy pośrednie pośrednie z elastycznymi paneli bocznych nadają wygląd i uczucie zwykłych dżinsów, jednocześnie rozciągając się, aby dopasować się prawdopodobnie przez całą ciążę. Te dżinsy są bardzo pochlebne i tak słodkie, że możesz nawet ich tęsknić po porodzie! Sprawdź parę oliwkową, którą połączyliśmy, jesteśmy zakochani!

Sprawdź je tutaj!

Możesz też cieszyć się:

Moja najbardziej obecna obsesja; Stitch naprawca macierzyństwo

Najlepsza torba na pieluchy dla bliźniaków, aby ułatwić życie mamy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *