Dwa wyjątkowo debiutant Erin

0 Comments

Czas na piątą edycję naszej wyjątkowo debiutanckiej serii Summertime.

Erin Goettsch dzieli dwa różne dni od swojego życia jako matka, w tym jej lekcje odkryły trudną metodę, biorąc udział w niemowlęciu. Niemowlę Nathan nauczył mamę dokładnie, jak leczyć niemowlę na basenie; Skorzystała na niemowlęciu Anneliese. Sprawdzona znacznie więcej od Erin na swoim blogu, zadowolona hałas.

Erin Telefon nazywa ją publikacją „Opowieść o dwóch debiutantach Summertime Swims”

Pochodzę z domu pływaków. Pływamy. To nasza sprawa. Jeśli chcesz być jednym z nas, musisz też pływać. prawdziwa historia.

Moje rodzeństwo, a także dorastałem „szczurami basenowymi”, a także raczej nie byłem w stanie otrząsnąć się z tego niesamowitego uczucia słońca na moich ramionach, a także wody na skórze. (I nie, to nie tylko, że nieważkie poczucie bycia pod wodą sprawia, że ​​czuję się bardzo momo.) Praktycznie nie ma dla mnie znacznie lepszej metody minie w lecie niż w wodzie, ciesząc się słońcem.

Więc kiedy miałem młodych ludzi, (oczywiście) zidentyfikowałem się, że są też nieco pływakami. Czy nie podoba ci się, kiedy my, matki, otrzymują te bzdurowe koncepcje o tym, jak dokładnie pracować nad naszymi własnymi upodobaniami, a także chce naszych dzieci? Yeeeeeah. Nie trzeba dodawać, że nie udało mi się liczne liczby z moim debiutantem, Nathanem (teraz trzy):

Poszliśmy do jeziora zamiast basenu. Mimo że jesteśmy w Raleigh, Smack Dab na środku południa, woda była zimna. Naprawdę zimno. Czy rozumiesz jakiekolwiek noworodki, które lubią naprawdę chłodną wodę? Tak, ja też nie. w tym Nathan.

Miał zaledwie sześć tygodni. Stary wystarczający do zrozumienia, że ​​nie lubi chłodnej wody, a także młody, aby zachwycić się celowo w nią rozpryskiwaniem. To nie jest najlepszy wiek, aby poinstruować niemowlę wszystkie powody, dla których pływanie jest niesamowite.

Poszliśmy najlepiej między obiadem, a snem. To było zanim zrozumiałem, co każda matka (prawdopodobnie dlatego, że dni jaskiniowca) rozumie o godzinach między 17:00 i 19:00: są złe. Nawet jako debiutant mam, powinienem był lepiej zrozumieć. Nie trzeba dodawać, że nie był w fantastycznym nastroju. (Określam to tak delikatnie, jak to możliwe.)

Użyłem stroju kąpielowego wyścigowego treningu. Które w sytuacji jesteś ciekawy, jest raczej potencjalnie najgorszy. karmienie piersią. strój. zawsze. Skończyło się na pielęgniarstwie, zasadniczo topless, na przednim siedzeniu mojego pojazdu, podczas gdy zarówno Nathan, jak i pochłonęłem tapicerką. Ponieść porażkę.

Poszliśmy sam. Cóż, miałem tam kumpla, jednak nie tatusia. Podobnie jak gdy twoje niemowlę ma sześć tygodni, nie próbuj poważnych podróży (lub głównych nowości!) Bez tatusia. Po prostu nie jest tego warte.

Baby Nathan nienawidzi wody

Wynik jego debiutanta? Nienawidził tego. W sytuacji zdjęcie pozostawia wszelkiego rodzaju przestrzeń do wątpliwości. Jednak wspaniałą wiadomością jest to, że był w stanie postawić traumę za nim, a teraz lubi pływać. Więc jest opiekunem.

Moje drugie dziecko, Anneliese, urodziło się w październiku. W tym roku jest mój „weź dwa” debiutanckie matki lato. Oprócz pierwszego pływania dziecka było znacznie lepiej, tym razem:

Poszliśmy na basen. Woda była nadal chłodna, jednak nie jest to chętnie. Podobnie istniał basen niemowląt, a także strefa posypki. pełne innych matek. Niech rozpocznie się zaprzyjaźnienie, a także planowanie playdate! Basen> Lake, przynajmniej na pierwszy pływanie! (Jest dla ciebie trochę debiutanta matematyka.)

Anneliese była po prostu nieśmiała z ośmiu miesięcy. Z pewnością wiek podczas kopania, a także rozpryskiwanie, są zabawne. Ponadto, wystarczający, aby rozproszyć ją od zimnej wody zabawnymi twarzami od swojego wielkiego brata. Ponadto, wystarczający, aby wyglądać naprawdę naprawdę uroczo w swoim pierwszym stroju kąpielowym. a także nie jest urocze dopasowanie połowy zabawy z pierwszego pływania? Pij w komplementach, mamusie.

Poszliśmy w porze lunchu (czyli przed Naptime). Niektóre więcej debiutanckich matematyki matki: pływanie + „piknikowy” lunch (jedzenie dla niemowląt w plastikowej wannie, bez szklanki!) + Sunshine = najlepszy droczenie w historii. Działa za każdym razem. Za każdym razem.

Użyłem uroczego ukrycia ręcznika na moim kostiumie kąpielowym. Owija się, a także rzepy z przodu, a także ma guziki na paskach. To marzenie o karmieniu piersią w basenie (zakładając, że nie chcesz uzyskać topless, co, choć całkowicie w prawo, nie może hałasować żadnej o wiele więcej zabawy niż dla mnie). Niemowlę może po prostu schować się w drinku, a także ukrywanie się, nawet gdy stroje kąpielowe spadają. Jasne, możesz kupić kombinezon pielęgniarski. Ale jestem tani. Podobnie jak moja suknia ręcznika ukrywa mój brzuch niemowląt w tamtych czasach, kiedy nie doświadcza jednej z tych nieważkich chwil pod wodą.

Tatuś tam był. a także wujek! Ostatni kawałek debiutanckiej matki matki na dzień: przewyższanie liczebności młodzieży z dorosłymi to po prostu świetny sens. świetne oferty pomocy w karmieniu, zmianie, plusaniu, a także czasu na zabawę.

Baby Anneliese świetnie się bawi z Erin

Pływanie to fantastyczna metoda spędzenia swojego debiutanta! BijeCiepło, używa niemowlęcia, a także może być fantastyczną metodą zadowolenia innych nowych mam! Po prostu… odkryj z moich błędów debiutantów, mmkay? a także rób to dobrze.

Powiązane debiutanckie zajęcia matki:
Aktywność #96: Idź pływać

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *