Plus motyw: eleganckie i funkcjonalne okładki tabletu dla zabawy w letnim słońcu

0 Comments

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.jsout tutaj w Spokane Spring i Summertime często pojawiają się późno, jednak w tym roku spodziewamy się cieplejszych temperatur do weekendu. Kiedy stan pogody rozgrzewa się, moje gospodarstwo domowe spędza dużo czasu na cudownych na świeżym powietrzu. Spędzam godziny na patio, ciesząc się, że moje młodzież grają na swoim huśtawce, a także potykać się na rowerach w ślepej uliczce. W tym roku mogę wyszukiwać Internet, sprawdzić, a także grać w moje preferowane gry na moim tablecie z Androidem, kopiąc w słońcu dzięki mojej nowej eleganckiej okładce tabletu. Używam mojego tak bardzo, że nie pamiętam, jak wyglądało życie bez niego. Kiedy moje młodzież złamali mój 7 -calowy Android, musiałem tylko kupić 10 cali, aby go wymienić. W tym lecie muszę go zabezpieczyć do użytku z zewnątrz. My Plus Temat Tablet jest modną, ​​a także praktyczną sytuacją mojego tabletu, a także z długotrwałego mocnego materiału. Polegam na tym, że mój tablet pozostanie zabezpieczony, gdy zostanie umieszczony w pokrywie tabletu. Są one również dostępne w 16 różnych zabawnych kolorach, a także 72 style motywów, które można zrobić i wyłączyć, dzięki czemu mogę dostosować mój tablet do kształtu mojego prywatnego stylu. Plus zamienne pokrowce tabletu obejmują podwójny pióro, a także notatnik. Mogę zapisać notatki podczas badań w Internecie, a także rysika działa na dowolnym urządzeniu ekranu dotykowym.

Sytuacja składa się jak notatnik, a także mogę zmienić ustawienie mojego tabletu, a także notatnika. Okładka motywu plus również przekształca się w stojak, dzięki czemu jest podstawowy do wypierania się na stole patio, jeśli chcę sprawdzić na mojej Kindle lub mojej aplikacji Holy Bible, ciesząc się dziećmi. iPady, iPad Minis, Kindles, a także tablety z Androidem przechodzą na plusmotif.com.

*Ujawnienie: Mam sytuację tabletu wymiennego motywu dla 7 -calowego tabletu z Androidem, jeden dla 10 -calowego tabletu, a także dwa style motywów w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są precyzyjne, a także w 100% moje. Z B.A. W historii, a także przepisom, a także entuzjazmowi komponowania, a także zdrowia, założyła magazyn Healthy Mommies w 2007 roku. Profesjonalni pracownicy zdrowia i dobrego samopoczucia, a także blogerzy mamusi. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze poinformowane o problemach zdrowotnych i dobrego samopoczucia, a także dokładnie, jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom, a także odwrócić statystyki otyłości młodzieży w USA

Powiązane Co robi firma adopcyjna?

Pani Talbert jest pisarką bloga zdrowia i dobrego samopoczucia na WellSphere.com, a jej artykuły można również odkryć na ezineArticles.com. Podobnie prowadzi Sieć społecznościową Healthy Mommies w Ning, jest głównym policjantem reklamowym Talbert Nutrition LLC, a także w Radzie Doradczej ds. Wellness America. przestrzegaj jej w Google+.

Jeśli podobał Ci się ten post, możesz czerpać przyjemność z tych historii.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

Link to this post: Plus Temat: eleganckie, a także funkcjonalne okładki tabletu dla zabawy w letnim słońcu

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

ĆwierkaćUdział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *