10 marek, które sprawiają, że życie jest trochę prostsze dla matek i matek!

0 Comments

Życie jako matka jest pełne nieograniczonej listy rzeczy do zrobienia i martwienia się. Od ciąży, cóż, prawie przez resztę czasu, jest coś do zrobienia lub martwienia się. Znaleźliśmy te 10 marek, które sprawiają, że życie jest trochę łatwiejsze, trochę mniej niepokojące i ogólnie świetne dla matek i matek.

Uczyń trochę snu!

Eluxury Matress Pads

Wszystkie przyszłe mamy potrzebują snu, więc wygodne ma ogromne znaczenie. Eluxury linia podkładek do materacu może zapewnić matkę komfortową, a kiedy przybywa dziecko, mają nawet tę samą wersję materacy mamy dla malucha.

Podkładki materaca są opracowywane z szwami z podwójnie potrzebą skrzynki przegrody, które uniemożliwiają przesuwanie lub poruszanie się, dzięki czemu podkładka materaca pozostaje konsekwentnie wygodna. Ponadto są one wykonane z włókna hipoalergicznego, aby uniknąć tych nieznośnych alergii. Eluxury sprzedał ponad 1 milion podkładek materaca i jest wytwarzany w Good Ole USA. Mają siedem różnych stylów! Możesz je sprawdzić tutaj.

Łatwy roztwór z przekąskami podróżnymi

Dare-U-Go

Podróżowanie z małymi ludźmi z pewnością nie jest spacerem po parku. Dare-U-Go! Utworzył usługę 5-w 1, która upraszcza karmienie najmłodszych osób w drodze. Opracowany z myślą o podróży, Dare-U-Go! składa się w przechowywanie żywności, która uszczelnia szczelne.

Nie tylko łapie jedzenie, śliniak utrzymuje ubrania w czystości, łatwo jest wytrzeć, a dzięki wbudowanym dzielnikom jedzenie nie dotyka! Uwzględniono również spork. Dare-U-Go! jest bezpieczny w kuchence mikrofalowej i zmywarki. Cały jednoczęściowy! Pożegnaj się z dodatkowymi praniem i potrawami! Sprawdź to tutaj!

Dywan, który może poradzić sobie z dziećmi… i zwierzętami

Ruggagable

W naszym gospodarstwie domowym straciliśmy kilka dobrych dywanów na kilka niefortunnych wydarzeń dzięki uprzejmości naszych najmłodszych. Ruggagable Dujany pomagają uniknąć tego bólu, ponieważ są one rozwijane z myślą o matkach (i matach dla zwierząt).

Te innowacyjne, dwuczęściowe systemy dywaników zawierają bez poślizgu dywaniki i odporną na plamę dywanę, którą można łatwo oczyścić, zmienić lub myć w pralce, umożliwiając pozostanie świeżo i całkowicie wolne od alergenów , wycieki, błotniste nadruki łapy, znaki kredki, a nawet okazjonalne wypadki.

A ponieważ te dywany są lekkie i są dostępne w różnych wzorach i kolorach ”„ To idealny sposób na rozjaśnienie każdego miejsca na lato! Sprawdź ich najlepiej sprzedające się dywany

Bezpieczeństwo samochodu podczas ciąży!

Bezpieczna jazda 4 dzieci

Pamiętam, jak zestresowany jadłem, kiedy byłem w ciąży. Mój ogromny brzuch tak blisko kierownicy, że tak powoli martwiłem się w wypadku. Wreszcie, w czasie ciąży z tarczą z brzucha jest znacznie wygodniejsza i bezpieczniejsza. Jest to ważny produkt bezpieczeństwa Twojej listy macierzyńskiej.

Tarcza brzucha sprawia, że ​​jazda jest wygodna i bezpieczna dla ciężarnych mam.

Najbezpieczniejszy wybór i jedyna usługa przetestowana przez awarię pod względem bezpieczeństwa pasów bezpieczeństwa. Korzystając z materiałów godnych zdenerwowanych, tarcza brzucha bezpiecznie przekierowuje pas bezpieczeństwa z dala od ciężarnego brzucha. Odwiedź TummyShield.com, aby uzyskać więcej informacji

Zmniejsz wysypkę na pieluchy dziecka w jednym użyciu!

Balmex Diaper Cream

Czy wiesz, że wprowadzenie pokarmów stałych może zwiększyć wysypkę na pieluchy? Enzymy potrzebne do rozbicia stałych pokarmów podczas trawienia są przekazywane do stołka dziecka, które w kontakcie ze skórą dziecka mogą również rozbić i podrażnić. Może to spowodować wzrost wysypki na pieluchy.

Balmex Complete Ochract Diaper Cream łączy efektywne składniki wysypki z naturalnym wieczornym primrose, które zostały wykazane w testach hamowania enzymów z podrażniającego dna dziecka, dzięki czemu może unikać i leczyć wysypkę na pieluchy. W rzeczywistości Balmex udowodniono klinicznie zmniejsza wysypkę na pieluchy w jednym zastosowaniu. Tak, to prawda, jedno użycie! Znajdź sprzedawcę w pobliżu dzisiaj.

Najlepszy produkt, który pomoże Ci zajść w ciążę

Ava Women Płodność śledzenia

Samy na kij do przewidywania owulacji jest tak w zeszłym roku! Bransoletka Ava, noszona podczas snu, wykrywa twoje pięć wielu żyznych dni ”„ Nie po ich śmierci, ale podczas gdy się dzieje. Urządzenie śledzi pięć parametrów fizjologicznych, w tym temperaturę, impuls i szybkość oddychania do zerowania w żyznym oknie, a jednocześnie śledząc cykl menstruacyjny, poziomy napięcia i prześ na łatwej w użyciu aplikacji.

Właśnie wydali AVA 2.0. Ten pasek jest ulepszoną wersją ich klinicznie udowodnionej bransoletki śledzącej płodność. Jest wyposażony w zoptymalizowany czujnik dla lepszego komfortu i wibrujący alarm. Możesz dowiedzieć się więcej o Ava Women Płodności Tracker tutaj!

Najlepsza marka dla dzieci dla stylu, wartości i wygody!

Carter’s

Byłem fanem Cartera od mojego pierwszego dziecka przez moje 5. dziecko. Ich ubrania są zawsze modne i wygodne dla dziecka. Carter’s ma wszystko, czego potrzebujesz do zabawy na słońcu tego lata z setami Sunshiney w niesamowitych cenach. Carter’s zapewnia wszystkie niezbędne garderoby, od body po letnie kolekcje iCcessories. Sprawdź kolekcję tego sezonu tutaj!

Najlepsza marka, aby uratować mama!

Tushbaby

Wszyscy amerykańskie mama wiedzą zbyt dobrze po uczuciu tego obolwego dolnego po długim dniu trzymania wybrednego dziecka. Tushbaby to wysokiej jakości, certyfikowane przez bezpieczeństwo fotelika dla niemowląt, które łagodzi presję z pleców, bioder i ramion poprzez wsparcie dziecka. Nawet jeśli masz malucha, który uwielbia się przechowywać, Tushbaby może utrzymać dziecko do 44 funtów.

Zaprojektowany tak, aby ułatwić swoje życie, dzięki Tushbaby, możesz z łatwością załatwić sprawy i z łatwością podróżować. Ma nawet przydatną, mała kieszeń na telefon komórkowy, dzięki czemu można zdobyć telefon w dowolnym momencie. Jeśli używasz kodu: musthave15

Najlepsza marka, aby przywrócić matkę do kształtu przed ciąży

Gabrialla

Wrócenie do kształtu przed ciąży nigdy nie jest łatwe i jestem zdecydowanie za wszystko, co może pomóc. Gabrialla to najbardziej kompletna kolekcja macierzyńska, poporodowa i kształtująca w USA. Nie tylko pomaga ciału powrócić do kształtu przed ciąży, ale są to odpowiednie medycznie projekty, które pomagają uniknąć bólu dolnej części pleców, rozciągłych śladów oraz poprawić figurę i postawę.

Używają naturalnych i oddychających materiałów (włókno białka mlecznego i bawełny), co jest idealne na te gorące letnie miesiące. Sprawdź ich letnią kolekcję tutaj!

Najlepsza usługa, o której chciałbym znać dawno temu

Piękno według projektu

Zawsze starałem się dbać o moją skórę. Biorąc to pod uwagę, przeszedłem przez wiele butelek marnowanych produktów do pielęgnacji skóry, ponieważ po prostu nie pracowali z moją skórę. Charm według Design to pierwsza firma zajmująca się pielęgnacją skóry oferującą zaawansowane formuły z nieograniczoną pomocą od własnego osobistego estetyka.

Estetyk będzie pasował do jednego z ponad 5000 możliwych schematów. Możesz uzyskać środki czyszczące od 25 USD. Serum i zabiegi od 30 USD. Nawilżacze od 30 USD. Sprawdź wszystkie szczegóły tutaj!

Ogólnie rzecz biorąc, amerykańskie matki potrzebują całego wsparcia, które możemy uzyskać, aby przejść przez całą tę podnoszącą małą rzecz ludzi. W niektórych przypadkach pochodzi od przyjaciół i rodziny z sugestiami i wskazówkami lub po prostu oglądanie malucha, gdy potrzebujesz przerwy. W niektórych przypadkach istnieje kilka świetnych produktów i usług, które po prostu ułatwiają życie. Zdobądź jeden z tych przedmiotów dla siebie mamas, jesteś tego godny!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *