Historia dzielenia się Talbert Zoo

0 Comments

jest troskliwa!

Udział

Ćwierkać

Udział

Artykuł sponsorowany autor otrzymał produkt do przeglądu.
Nigdy o tym nie myślałem, że będę matką pięciorga dzieci. Kiedy dorastałem w latach osiemdziesiątych, moi kumple i mówiłem o tym, jak wyglądałoby życie, gdy byliśmy dorośli. Zazwyczaj marzyliśmy o tym, jaką mielibyśmy kariery, kim będą nasi małżonkowie i ile dzieci mielibyśmy. Zamierzałem poślubić moją najnowszą sympatię, być słynną aktorką lub piosenkarką i mieć dwoje lub trojga dzieci. Bóg miał inne plany.

Spotkałem mojego małżonka Chrisa na krótko przed ukończeniem studiów. Pobraliśmy się kilka lat później. Na początku naszego małżeństwa często się poruszaliśmy. Mieszkaliśmy w Wisconsin, Kalifornii i stanie Waszyngton, zanim ostatecznie osiedliliśmy się w Illinois, gdzie dzisiaj mieszkamy.

Nasze najmłodsze dziecko urodziło się w Spokane w stanie Waszyngton w 2010 roku. Wtedy Chris i ja zawsze żartowaliśmy, że nasz dom był jak zoo. Mieliśmy czternastolatka i czworo innych dzieci w wieku 5 lat i mniej. Wszystkie były szalone błogosławieństwa z unikalnymi dziwactwami, osobowościami i specjalnymi potrzebami. Powiedziałem Chrisowi, że muszę założyć kolejny blog, aby udokumentować nasze życie z naszymi młodymi, specjalnymi dziećmi. Już nazywaliśmy naszym domem zoo Talbert, więc zdecydowaliśmy, że taka będzie nazwa mojego bloga.

Zdecydowałem również, że wszystkie moje dzieci muszą zostać nazwane na cześć zwierząt. Jako nastolatka moja najstarsza była bardzo rozmowna, niechlujna i cieszyła się, że pomaga mi dbać o swoje małe rodzeństwo. Była jak gęś matki. Więc nazwaliśmy ją gęś. Nasze drugie dziecko, kolejna dziewczyna, zawsze uwielbiała śpiewać, tańczyć i bawić innych. Jest również bardzo niezależna i lubi przejąć kontrolę jak król dżungli. Nazwaliśmy ją Kitty. Nasze trzecie dziecko, mały chłopiec jest bardzo wyjątkowy i wyjątkowy. W młodym wieku zdiagnozowano u niego autyzm i jest bardzo jasny. W rzeczywistości może być geniuszem. Jest szybkim uczniem, zaczął rozmawiać po pięciu miesiącach, nauczył się czytać, kiedy był trzy, i zwrócił naszą uwagę i serca, gdy był mały. Chris i ja postanowiliśmy nazwać go papugą. W 2010 roku nasz czwarty urodzony, inny syn, miał zaledwie półtora roku. Był bardzo psotliwy, gdy był mały. Pamiętam, że pewnego wieczoru zjedliśmy naleśniki na obiad i od razu nie posprzątałem. Wspiął się na stół w jadalni i pomógł sobie do naleśników. Wspinał się wszędzie i zaczął chodzić dzień po swoich pierwszych urodzinach. Dziś jest bardzo aktywnym i wysportowanym ośmioletnim. Nazywamy go małpą. Nasz najmłodszy był noworodkiem w 2010 roku i wszystko, co zrobiliśmy, to przytulne i przytulane z nim, jak mały misie. Zawsze będzie naszym małym niedźwiedziem.

Powiązane Jakie są twoje wartości i przekonania?

Chris i ja wciąż nazywamy naszym domem zoo Talbert. Dzisiaj nasza rodzina jest jeszcze bardziej szalona. Jasne, że nie mam już czworo dzieci pięciu i poniżej, ale mam pięcioro dzieci ze specjalnymi potrzebami. W moim najstarszym zdiagnozowano autyzm, lęk i depresję, gdy miała 15 lat. Spekulujemy, że może się z nią więcej dzieje. Kitty zaczęła wyciągać włosy, gdy miała cztery lata. Ma w pełni wywołaną lęk wywołaną trichotillomnią. Obie moje dziewczyny są na tym samym leku, aby leczyć lęk i depresję. Parrot ma wysoko funkcjonujący autyzm. Monkey ma trudności z uczeniem się i ADHD, za które przyjmuje leki. Nasz najmłodszy, mały niedźwiedź ma również wysoko funkcjonujący autyzm.

Podnoszenie tych dzieci jest trudne. Moje życie zostało pobłogosławione pięć razy. Mam wiele historii do opowiedzenia, które planuję dokumentować w następnej książce. Nasz dom zawsze będzie zoo Talbert. Teraz możemy powitać naszych gości oszałamiającym znakiem ręcznym wykonanym przez Gimededoccasion.com.

Witamy w zoo Talbert

Utalentowana okazja może dostosowywać znaki, weselne książki gości i deski do krojenia z imieniem rodziny, datami specjalnymi lub tylko o wszystkim, co chciałbyś.

Utalentowana okazja zawiera również szeroki wybór znaków morskich, znaków kuchennych i znaków żłobka. Wszystkie ich produkty są wykonane ręcznie z drewna. Uwielbiam oszałamiający projekt i kończę na moim znaku powitalnym.

Te znaki wyglądają oszałamiająco w pobliżu przedniego wejścia lub dodają dodatkowego akcentu do wystroju domu.

GiMeDoCassion.com oferuje bon podarunkowy o wartości 100 USD dla jednego czytelnika Moms Mag. Aby wziąć udział w konkursie, wszystko, co musisz zrobić, to zostawić komentarz na końcu tego artykułu. Co byś zamówił z GimeDoCassion.com?

Powiązane teorie emocji – czym one są?

FLub dodatkowe wpisy, które możesz polubić i śledzić nas w mediach społecznościowych, subskrybować nasz biuletyn i kanał RSS. Dla Twojej wygody podaliśmy linki na końcu tego artykułu. Zostaw osobny komentarz do każdego dodatkowego wpisu.

Konkurs kończy się 23 marca 2018 r. O 9 rano CST.

Znaki i prezenty z GiMeDoCassion.com

Dodatkowe linki wpisowe:

Świergot
Facebook
Pinterest
Google+
Instagram
LinkedIn
Stumbleupon
Youtube
Quora
scoop.it
Przechowuj
Społeczność zdrowej mamy
Zdrowe Moms Hangout
Biuletyn
Rss
Udostępnij ten artykuł w mediach społecznościowych, aby uzyskać więcej dodatkowych wpisów.

Nie zapomnij sprawdzić GimeDoCassion.com i daj nam znać, który z nich jest Twoim ulubionym!

Link do tego postu: historia za zoo Talbert

5/5

(1 przegląd)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *