Szybkie, zdrowe dodatki na Pizza Night

0 Comments

Publikacja została pierwotnie sponsorowana przez Annie, twórców krakersów króliczek, a także zamrożoną pizzę!

Lubię wszelkiego rodzaju pieczone warzywa na proste tygodniowe dodatkowe naczynie

W każdy rodzaj dostarczonego tygodnia pracuję przeciwko zegarowi, aby zdobyć zdrowy posiłek na stole podczas 25-minutowego bloku telewizji (czasami mam tylko 12 minut, jednak te noce są szalone!). Jestem znaczącym fanem dwóch strategii, aby zdobyć świeże owoce, a także warzywa na naszych talerzach: RAW i Pieczone.

Pieczone warzywa są najlepszym pobocznym posiłkiem w historii

Uwielbiam pieczenie warzyw, ponieważ metoda jest beztroska, a także pyszna. Zwykle posieczę je przed wybraniem moich młodych ludzi, aby usprawnić godzinę obiadową, a także pozbyć się wymogu ścigania małych ludzi ostrym nożem. Cięcie wegetariańskie może odbywać się wiele godzin lub nawet dni z wyprzedzeniem.

Uzbrojony w nieco więcej niż sól koszerna, a także oliwy z oliwek, będę dużo pieczyć dowolny rodzaj warzyw podczas mojego przydzielonego telewizyjnego czasu, a następnie testuj ich garść bezpośrednio z patelni, zanim uderzą w stół. Oczekuje się, że moje dzieci przyjmą „nie powiedzmy ci gryzienia” tego, co zrobię. Jeśli dotyczy, będę bardzo wdychał resztki.

Zawsze planuję odłożyć niewielką rolę na lunch następnego dnia Sawyera, w którym to przypadku znacznie lepiej jest włożyć kawałki warzyw bezpośrednio w pojemniku przed podaniem obiadu (patrz głodowana spowiedź inhalacyjna powyżej). Lubi jeść pizzę w dowolnym momencie, więc noc pizzy oznacza, że ​​jego pudełko na lunch jest w połowie drogi.

Oto, jak zrobić smaczne warzywa w sposób Heather:

Składniki

Warzywa do pieczenia: Moimi obecnymi ulubionymi są brokuły, kalafior lub szparagi. Podobnie podoba mi się squash z tyłkiem, który został wstępnie zafascynowany.

Oliwa z oliwek; może również wykorzystywać infused-oil do prostego wzmocnienia smaku

Sól koszerna

Kroki, aby przygotować pieczone warzywa

Umyj, posiekaj, a także wysuszyć wybrane warzywo. (Jeśli szparagi, odrywając końce drzewne) Rozgrzej piekarnik lub piekarnik do 425.
Pro wskazówka 1: Zrób to z wyprzedzeniem, aby posiłek przygotował się do szybkiego.
Pro Tip 2: Brak czasu na wyschnięcie? Zostaw je odkryte w lodówce na godzinę.
Pro wskazówka 3: Nie ma czasu na poświęcenie godziny? Użyj czystego ręcznika.

Rzuć warzywa globem lub dwoma oliwą z oliwek, a także sól. Warzywa będą błyszczące, ale nie pływają. Włóż do posiłku do pieczenia lub na arkuszu ciastek. Odkrywam, że szklany posiłek jest łatwiejszy do sprawdzania, a także mieszania.

Piec przez około 25 minut, mieszając w połowie czasu gotowania (lub kiedy tylko o to wierzysz). Szparagi zajmuje około połowy czasu (a chude mini są jeszcze mniej uważnie obserwować).

Surowe owoce, a także warzywa to dodatkowe danie

To nie tyle przepis, co przypomnienie, że surowe jedzenie = najprostszy poboczny posiłek w historii. Podobnie podoba mi się jasne kolory owoców na talerzu obiadowym.

Rozejrzyj się po strefie kuchni, aby uzyskać wszystko, co masz pod ręką. pranie i plasterze w razie potrzeby, a następnie podawaj.

Zwykle jemy pokrojone jabłka lub marchewki z hummusem. Inne obecne ulubione: truskawki, kiwi, kawałki ananasowe, plastra papryki, maliny (zawsze 10 na dziecko, jeden za każdy palec) lub banany.

Zrozumiałem również, że oddaje świeże owoce jako deser.

Jakie są twoje zdrowe uboczne dania na tygodniowy noc?

+++
Ta publikacja została sponsorowana przez Annie’s Pizza, którą można odkryć w sekcji zamrażarki wielu sklepów spożywczych w całym kraju!

[Zdjęcia: Wszystkie zdjęcia z prawdziwego jedzenia w mojej kuchni. Wszelkie prawa zastrzeżone.]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *