Ustaw obchody podwórka

0 Comments

, gdy Julian był maluchem, zabawiając go po południu, było najlepsze na zewnątrz. Wewnątrz był całkowicie kraby od około 15 do 18:00. Znalazłem zewnętrzne zabawki, a także zajęcia, które były zajęte, a także były wystarczające leniwe, aby po prostu umieścić je wszystkie na podwórku, kiedy zapewnić, że może wędrować od aktywności w ciągu godziny. Działało to tak dobrze, że zaprosiłem innych ludzi do przywiezienia swoich niemowląt, aby zachwycić się na naszym festiwalu na podwórku.

Oto główne komponenty, od których polegam na zabawy na podwórku z małym dzieckiem.

Istotnym dla uroczystości jest woda. Miałem ogromny sukces, nieco bawiąc koleś w ciągu 10 miesięcy z dużą plastikową miską miksującą pełną wody, a także niektórymi kubkami lub łyżkami. To pierwsza stacja.

Tunel. Będziesz korzystał z tego przez lata. Ten zadowolony młodzieniec to Holden – jest tunelem. (Świetna oferta w tunelu zabaw z naszego stowarzyszonego Amazon.)

Więcej wody. Wyrównaj z basenem dla dzieci. Możesz uciec od wkładania w niego zaledwie kilku cali wody. Dziel )

Bąbelki. Potrzebują one faktycznego wysiłku z twojej strony. O ile program kupujesz automatyczną dmuchawę bąbelkową. Co jest zabawne, dopóki nie będzie. To nie jest zabawne, gdy baterie umierają lub rozlewa się sok z bąbelkami, jak już nie masz. W takim przypadku przygotowałem się na napad złości. Jednak wcześniej? Rozkosz!

Namiot. Jeśli podoba Ci się pomysł tunelu lub już go masz, podrzuć go namiot. Mamy taki, który jest produkowany młodzież do tego czołgania się wokół celu. Możesz mieć prawdziwy namiot kempingowy, którego często nie używasz. Jeśli tak, pomyśl o skonfigurowaniu go na podwórku, a także pozostawieniu go na kilka tygodni letniej zabawy. Ten na tym zdjęciu otwiera się bez żadnego wysiłku, a także upada, aby przechowywać o ścianę w garażu. Mój ośmiolatek nadal go używa.

Push Toys. Inne cechy mojej uroczystości to duża nadmuchiwana kula, a także niektóre zabawki push. Bit Tikes Push & Trip Racer jest świetny, ponieważ dobrze się przesuwa nad murawą, a także dość trwałą. Ponadto, jeśli masz dwoje małych dzieci na swoim festiwalu, można jeździć, a także można jeździć. Kiedy to robi się nudne, poślubiaj stację wodną z samochodem, a także pozwól młodym „myć”. (Zobacz nasze samochody i pranie ciężarówki>)

Kulki.

Kreda. Dla starszych małych dzieci Chalk jest świetną zabawą. Kosztuje około dolara za pudełko. Wlać miotacz wody na rysunki, aby wymazać. Julian lubi tę część tak samo jak bazgroły. Crayola dokonała wszelkiego rodzaju różnorodności kredy z zestawami, które gwarantują 3-D, błyszczące, a także inne postępy, jednak odkryłem, że są one zwykle rozczarowujące. Trzymaj się zwykłej starych kredą chodnika.

Z czego najlepiej wykorzystujesz na swoim podwórku?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *