Podobał mi się jednak Yogibaby dla jogi {debiutant mamusie trudność#7}

0 Comments

Wyzwanie: przejdź do zajęć jogi dla niemowląt

Jednym z największych problemów, jakie mam jako nową mamę, jest zabranie Westona w wyższy świat. Trochę się martwię o reagowanie na niego ludzi; Jeśli płacze, głodny lub trzeba zmienić, nie rozumiem jeszcze całego protokołu, a także to może być zniechęcające. Ale, jak odkryłem, podczas ukończenia debiutanckiej Mommy Trudności #7, idź z dzieckiem na zajęcia jogi, na tym świecie znajdują się lokalizacje stworzone tylko dla dzieci, a nowi rodzice muszą skorzystać z tych miejsc.

Po zrobieniu jogi z liceum byłem zaintrygowany, a także nieco niepokojący, zabranie Westona na klasę niemowląt. Podjęliśmy decyzję o pójściu do klasy jogibaby w Absolute Yoga; Przyszła z nami moja dobra przyjaciółka, a także jej czteromiesięczna niemowlęta, a także nie byliśmy do końca pewni, czego się spodziewać.

Czas jogi!

Klasa była niewielka, a wiele niemowląt było w wieku Westona. To był pierwszy raz, kiedy był w pobliżu wielu dzieci, a także byłem podekscytowany, widząc, jak się rozglądał, obserwujący, a nawet kontakt z innymi.

Rozpoczęliśmy klasę, rozgrzewając niemowlęta, a także sprawiając, że czują się komfortowo. Weston był grą, a także lubił, że grałem zarówno z rękami, jak i nogami. Kiedy czuli się bez ryzyka, a także bezpiecznie, Mamas odczepił się, a także rozciągały się. Fajnie było mieć ze mną Weston! Niestety, podobnie jak w życiu codziennym, żałuję, że nie zapłaciłem dużego zainteresowania własnym ciałem, byłem równie gorączkowy, widząc, na co się gapi, a także zastanawiałem się, co on myśli.

Klasa miała świetny rytm czasu mamy, a także czas dziecka. Zaśpiewaliśmy piosenki, wykonaliśmy treningi ramion z niemowlętami w lustrze (dostał z tego kopnięcie!), A także trochę AB Work, integrując te. Byłem niesamowicie zadowolony z zachowania Westona. Liczył nawet, aby zobaczyć, co instruktorka stwierdziła, kiedy mówi (synu nauczyciela, co mogę powiedzieć?!).

Ale oto sekret ”

Ale najlepszą częścią klasy była elastyczność, jaką musieliśmy być mamą. Jeśli niemowlę płakało, karmiliśmy je. Jeśli niemowlę potrzebowało zmiany, zmieniliśmy się. Jeśli niemowlę po prostu musiało się zatrzymać, a także odbywać się, był przetrzymywany. Nikt nie osądzał. Nikt nie patrzył. Uśmiechnęliśmy się do siebie, komplementowaliśmy się. Nie było wojen ani bitew dla mamy. Około czterdziestu pięciu minut przed zajęciami przestrzeń głośna z ogólnym okrzykiem w związku ze wszystkimi dziećmi. Wszyscy wyciągnęliśmy zabawki, butelki, piersi, pieluchy, a także nasze mamusie. Nikt nawet nie uderzył na siebie. W tym pokoju byliśmy wolni od ryzyka, by być głupimi mamami.

Nawet jeśli nie jesteś fanem jogi, bardzo sugeruję udanie się na zajęcia jogi dla niemowląt, ponieważ pozwól, że powiem ci sekret: wcale nie chodzi o jogę. Chodzi o spokojne uczucie być mamusią, którą jesteś w domu, w doskonałym ogromnym świecie. Teraz, jeśli nie jest to duchowe i uwalniające, nie rozumiem, co jest!

Ps. Ktoś był trochę wykorzystywany!

Czy próbowałeś już mamusi i jogi niemowląt?

[Zdjęcie: Olivia Howell – Wszelkie prawa zastrzeżone]

Znajdź o wiele więcej działań niemowląt z 52 regularnymi wyzwaniami dla mamusi.

Jeśli już uczestniczysz, użyj hashtag #rookiemoms na Instagramie lub Twitterze, abyśmy mogli się pochwalić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *