Najlepsze łóżko dla maluchów dla bliźniaków + Dokładnie jak przesunąć bliźniaki z ich łóżeczka

0 Comments

To pierwszy ogromny ruch do Independence: łóżko malucha. Jeśli miałeś dziecko w wieku malucha, zanim zrozumiesz, że ma małe dzieci z czystej radości, gdy dostają nowe, ogromne łóżko dla młodzieży. To ogromny krok dla was zarówno, jak i zwykle wiąże się z niektórymi wzlotami, a także upadkami. Teraz wyobrażaj sobie, że Times dwa! Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Tobą dokładnie, jak zrozumieć, kiedy przejść do łóżka dla małych dzieci, najlepszego łóżka dla maluchów dla bliźniaków, a także dokładnie ich konfiguracji, a także spojrzenia na nasze pięć zaleceń.

Kiedy przejść do łóżka malucha

Przejście do łóżka malucha to ogromna sprawa. Nie tylko wskazuje na to, że twoje niemowlę dorasta, ale także daje im bezpłatną różnorodność, aby wstawać z łóżka, kiedy tylko chcą (przerażająca koncepcja dla kilku z nas z bardziej ryzykownymi dziećmi). Jednak dokładnie, jak rozumiesz, czy twoje niemowlę jest gotowe? Oto kilka wyraźnych znaków, które pomogą ci ustalić, czy są one przygotowane do wydostania się z łóżeczka.

Wspinają się po stronie łóżeczka, aby samodzielnie wydostać się. To największy znak.
Są szkolone w nocniku lub trenowanie nocni, a także denerwują się, że nie mogą wydostać się z łóżeczka, aby skorzystać z łazienki.
Proszą o ogromne łóżko.
Nie pasują już wygodnie w łóżeczku.

Większość maluchów przechodzi na łóżka dla małych dzieci między 18 miesięcy, a 3 lata.

Twinning wygrywa: najlepsze łóżka, a także konfiguracje

Bliźniacy są takim błogosławieństwem i, naprawdę, doskonałą umową 2 na 1. Najlepszą częścią bliźniaków jest to, że Twoje dzieci automatycznie mają najlepszego przyjaciela. Ponieważ bliźniaki są tak blisko, większość rodziców ma ich przestrzeń tak długo, jak to możliwe. Może to prowadzić do odrobiny stresu, ponieważ dwa łóżka mogą być trudne do dopasowania do jednego pokoju. Spójrzmy na najlepsze łóżka, a także konfiguracje dla bliźniaków dzielących pokój.

Standardowe łóżko malucha: możesz po prostu zmienić tradycyjne łóżko malucha w łóżko dla malucha dla bliźniaków, kupując 2! Możesz umieścić je obok siebie na ścianie kotwicy lub naprzeciwko siebie. Jeśli lubisz tradycyjny wygląd w akademiku, może to być wybrany wybór. Podobnie prowadzi do podwójnych łóżek w miarę wzrostu dzieci.

Łóżko podłogowe: Te łóżka siedzą na podłodze, a także doskonałe wybory dla aktywnych podkładów. Umożliwi one waszym maluchom łatwo się wchodzić, a także łatwo. Łóżka te mogą być również obok siebie na ścianie kotwicy lub naprzeciwko siebie.

Łóżko w kształcie litery L: Podoba nam się ustawiony łóżko w kształcie litery L, ponieważ wykorzystuje narożnik przestrzeni, a także oszczędza przestrzeń!

Łóżko trundle: jeśli chcesz naprawdę zaoszczędzić przestrzeń, łóżko trundle jest doskonałą opcją. Pozwala wyciągnąć drugie łóżko spod górnego łóżka w nocy, a także odłożyć je w ciągu dnia.

Twin wielkości dania: jeśli masz przestrzeń, podwójne łóżka tworzą doskonałe łóżka dla maluchów, a także nie musisz martwić się o przejście do następnego rozmiaru, ponieważ maluch jest już w bliźniaku. Najprawdopodobniej będziesz chciał zainwestować w poręcz, aby Twój maluch nie jest jesienią z łóżka!

Nie uwzględniliśmy łóżek piętrowych, ponieważ małe dzieci po prostu nie są raczej przygotowane, ale byłyby doskonałym wyborem, gdy osiągną 5-7.

Najlepsze łóżko dla malucha dla bliźniaków- nasze 5 najlepszych typów!

Niezależnie od wybranej konfiguracji, jest to nasze pięć najlepszych preferowanych łóżek maluchów.

1. Śnij o mnie tradycyjne łóżko maluchów

Podoba nam się to, że jest to proste, a także dostępne w wielu kolorach. W rzeczywistości drewniana rama jest dostępna w 12 różnych kolorach! Ponadto jest zbudowany na podłodze, a także obejmuje boczne szyny bezpieczeństwa.

Cena: 75 USD

Ocena: 4,6 na 5 gwiazdek

Ogólne wymiary: 57H x 28 W x 30L

Zalecany limit masy 50 funtów

Negatywy: wymaga elektrycznych narzędzi do połączenia; Niska waga 50 funtów.

Kupuj tutaj

2. Łóżko platformowe Karla Dubois

Nasz preferowany współczesny design, to łóżko jest równie urocze do przekazania! Ma miękkie dotyk aksamitnej tapicerki otaczającej współczesne rzeźbione panele, aby zapewnić styl premium i bezpieczeństwo. Jest dostępny w czterech kolorach, dzięki czemu możesz całkowicie dopasować swój wystrój.

Cena: 329,99 USD

Ocena: 4,8 na 5 gwiazdek

Ogólne wymiary: 30 godzin x 31,5 W x 57,25L

Zalecany limit masy aż do 250 funtów

Negatywy: waży 68 funtów po złożeniu, a także jest drogim dla łóżka malucha.

Kupuj tutaj

3. South Shore Sweedi Naturalne wybitne bliźniacze łóżko domowe

Czy podoba Ci się wygląd zewnętrzny? A może zrobiłeś żłobek o tematyce ogrodowej? To idealna wymiana łóżeczka! Jest dostępny w białym, beżowym, czarnym i różowym. Otwarty pomysł umożliwia kreatywności ozdobić dowolnym rodzaju specjalnym dziełem sztuki lub stwarza oświadczenie bez ukrywania istniejącego wystroju. Możesz umieścić materac bezpośrednio na podłodze lub ustawić łóżko nad sprężynowym materacem.

Cena: 225 USD

Ocena: 4 na 5 gwiazdek

Ogólne wymiary: 71H x 44 W x 80L

Brak limitu masy, ponieważ materac spoczywa na podłodze, a także jest ciężki po złożeniu

Negatywy: podczas gdy super cuTE, naprawdę masz materac na podłodze, a także możesz samodzielnie odtworzyć wygląd.

Kupuj tutaj

4. Hillsdale Pulse Wood Led

Chcesz oszczędzać obszar, jednak podobnie jest stylowy? To łóżko w kształcie litery L to łóżko dla twoich bliźniaków! Jest zaprojektowany dla maksymalnego komfortu, jednak pamięta o oszczędzaniu przestrzeni koncepcji. To łóżko jest dostępne w bieli lub czekoladzie.

Cena: 825 USD

Ocena: 4,3 na 5 gwiazdek

Ogólne wymiary: 31H x 41 W x 122L

Zalecany limit masy aż do 250 funtów

Negatywy: To ustawione łóżko może przejść tylko w kącie.

Kupuj tutaj

5. Ne Kids Caspain z trundle

Naprawdę tak jak ten bliźniacze trundle, ponieważ jest to idealny oszczędność obszaru, jednocześnie zachowując stylowy wygląd! Jest to tradycyjny i prosty drewniany drewno w stylu listew z prostym do rozwinięcia podwójnego łóżka. Rama drewniana jest dostępna w szarym, czarnym, a także białym.

Cena: 319 USD

Ocena: 4,4 na 5 gwiazdek

Ogólne wymiary: 30H x 79,5 W x 41,75L

Zalecany limit masy 250 funtów

Negatywy: trochę trudno jest złożyć.

Kupuj tutaj

Przejście z łóżeczka do łóżka malucha jest ogromnym krokiem w życiu twoich dzieci. Mamy nadzieję, że odkryjesz, że jedno z naszych zalecanych łóżków były Twoim idealnym dopasowaniem!

Często Zadawane Pytania

Czy maluch może spać w podwójnym łóżku?

Maluch może spać w podwójnym łóżku. Tylko upewnij się, że jest poręcz lub że łóżko znajduje się blisko podłogi.

Czy podwójne łóżko jest szersze niż łóżko malucha?

Bliźniacze łóżko jest dłuższe i szersze niż łóżko dla malucha.

W jakim wieku przechodzisz od łóżka malucha do łóżka bliźniaczego?

Twoje dziecko najprawdopodobniej zmieni się z łóżka malucha na podwójne łóżko w wieku około 4 lat.

Możesz podobnie jak:

21 najlepszych zabawek Montessori dla dzieci, małych dzieci, a także przedszkolaków

Co karmić wybrednego malucha? Najlepsze jedzenie dla wybrednych małych dzieci

25 [FUN & EDUCATIONAL] indoor activities FOR TODDLERS

Pin for Later!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *