Rozpoczęcie pierwszego roku instytucji Idealne – pomysły od instruktora

0 Comments

dzielenie się dzieleniem się!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Większość gospodarstw domowych chce rozpocząć rok wolny od idealnej stopy. Może nadać ton całej instytucji. Jako nauczyciel jest kilka kluczowych rzeczy, które doceniam rodziców na początku roku instytucji, aby pomóc sprawić, że wszystko pójdzie dobrze, a także przygotować dziecko na sukces.

Bądź proaktywny w komunikacji. Dotarcie do instruktora za pomocą oficjalnego kanału (system wiadomości szkolnej, e -mail, notatka w skrzynce pocztowej instytucji itp. . Daje to również wielką możliwość dotknięcia bazy z wszelkiego rodzaju zmartwieniami, które wymagają, takie jak specjalne odkrycie lub potrzeby zdrowotne i dobrego samopoczucia.

Wybacz. Należy pamiętać, że instruktorzy są tylko ludźmi, a także robią wszystko, co w jego mocy. Instruktorom na początku roku jest szczególnie trudny do ustalenia procedur. Jeśli więc masz problem, który należy rozwiązać, podaj instruktorowi korzyść pytania, a także przygotuj się na uznanie, że może być o wiele więcej aspektów niż na początku.

Być obecnym. Instruktorzy tacy jak wolontariusze w klasie, jednak nie oznacza to, że naprawdę musisz zobaczyć klasę, aby pomóc. Często instruktorzy mają rzeczy, które rodzice mogą zabrać zarówno dom, jak i na przykład sortowanie lub wycinanie części do projektów), produkty listy życzeń, które rodzice mogą kupować lub zajęcia po szkole lub wieczorne, do których rodzice mogą udać się, a także wspomagać personel. Nawet o wiele ważniejsze, bądź obecny dla swoich dzieci, tworząc pozytywną atmosferę wsparcia.

Powiązane kluczowe fakty dotyczące antybiotyków

Bądź pozytywnie nastawiony. Moim największym zwierzakiem jako instruktora matematyki jest usłyszenie, jak rodzice robią niekorzystne komentarze na temat matematyki przed swoimi dziećmi. Można przyznać się do zmagań, jednak spróbuj je opracować w pozytywnym świetle. Młodzież może mieć różne mocne strony, a także interesy niż rodzice, jednak odrzucając jeden lub inny przedmiot, rodzice nieumyślnie zmniejszają możliwości sukcesu dziecka w tym konkretnym obszarze, dostarczając ukryte wiadomości, że nie jest to tyle warte innych rzeczy.

Oto doskonały rok instytucji!

Jeśli chcesz uzyskać powiadomienia o poradach dotyczących zdrowego życia, wiadomości o zdrowiu i odnowy biologicznej, rodzicielstwa, a także postach, zapisz się za pomocą e -maila, a także przestrzegaj nas na Facebooku, Pinterest, Bloglovin, Google+ i Twitterze. Zapisz się do naszego newslettera. Dołącz do naszej sieci społecznościowej

Potrzebujesz wskazówek dotyczących zakupu instytucji? Kliknij tutaj – >> #BtsLikeAboss #sp

Link do tego postu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *