Bóg wyprodukował wszystko, jest niezwykle świetne

0 Comments

dzielenie się troskliwością!

Udział

Ćwierkać

Udział

Spójrz na afrykańskiej sawannie, a także zobacz sto tysięcy różnych organizmów. Zwierzęta są świetne dla każdego innego, a także ich środowiska. Spójrz na cal kwadratowy dowolnego rodzaju widocznej powierzchni, a także wyobraź sobie sto tysięcy różnych mikroorganizmów. Zarazki są świetne dla każdego innego, a także ich środowiska. Przepisy natury to „harmonia” dla roślin, a także zwierząt naszego świata lądowego, a także mikroskopijne stworzenia niewykrywalnego królestwa, którego nie widzimy.

Bóg wyprodukował cokolwiek, co jest wyjątkowo dobre

W 1858 r. Louis Pasteur opublikował wyniki badań na temat fermentacji, dowody potrzebne do „teorii zarodków”. Inni pogłębiają to zrozumienie: „zarodki nie powodują choroby, są wyników środowisk, w których rosną”. W 1859 r. Charles Darwin opublikował swoje dowody na teorię „ewolucji”, a także naturalną selekcję, z koncepcją najsilniejszego przetrwania. Inni opracowali, mówiąc: „To nie najsilniejsze, które przetrwa, ani najbardziej inteligentni. To są wiele dostosowywania się do modyfikacji w ich środowisku. ” Dlaczego współczesna ludzkość nie rezonuje z resztą życia biologicznego, a także naturalnym zdrowiem ewolucyjnym Ziemi?

Zbadaj uzębienie tych dwóch dzikich ssaków. Jeden ma głównie oparty na roślinach sposób życia (roślinożerca), a także drugi styl życia głównie zwierząt (Carnivore). Zauważ dokładnie, jak piękne są ich zęby. Rozpoznaj, że nigdy nie szczotkują, nici lub używają pasty do zębów, aby ich tkanki doustne były wolne od choroby, a także zdrowo. Wszystkie zwierzęta mają zarazki w ustach. Mikroorganizmy działają w celu czyszczenia ich środowiska. Te stworzenia wykonują funkcje „pyłu do kurzu” w dowolnym miejscu na ziemi.

Powiązane Save the Prześladowani chrześcijanie pamiętają o rzeź pakistańskich chrześcijan 10 lat temu

Dostosowywanie do dowolnego rodzaju atmosfery jest dowództwo natury, a także gdy typy nie mogą, zdarzają się konsekwencje, takie jak choroba wpływająca na współczesną ludzkość. Zmienne genetyczne, ewolucyjne i środowiskowe ustalają zdrowie i dobre samopoczucie jako normę dla dzikiej przyrody Ziemi. Kiedy nasz styl życia jest przeciwny do dziedziczności naszej planety, wierzymy słowo „żyj” i przeliterujemy go do tyłu. Wynik tej odwrotnej pisowni produkuje nasz współczesny świat, który nie rezonuje z resztą życia biologicznego, a także naszym zdrowym stylem życia planetarnym. Ten „zły” sposób życia jest antybiotykiem do przetrwania.

Co myślisz?

Witryna http://www.thefertileground.com

Link do tego postu: Bóg wyprodukował wszystko, jest niezwykle dobry

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *