Łatwe techniki pomagające rodzicom w mniejszym napięciu

0 Comments

dzielenie się dzieleniem się!

Udział

Ćwierkać

Udział

Pomiędzy szkołą, zajęciami, Carpool, pracą domową, gotowaniem, a także być może nawet pracą na pełny etat, zarówno matki, jak i tatusiowie są podatne na napięcie, a także wyczerpanie. Utrzymanie wszystkiego razem może być trudne, szczególnie gdy jesteś chrupiący na czas, jak wielu z nas. Widząc, że kwiecień jest miesiąc zrozumienia napięcia, teraz jest doskonały czas na ćwiczenie niektórych sugestii, a także technik dokładnie, jak mniej napięć, dzięki czemu możesz zachwycić się znacznie bardziej poza życiem. Zapytaliśmy kilku kobiet -przedsiębiorców – samych matek – o przyczynianie się. Zobacz poniżej ich najlepsze wskazówki!

Jest do tego aplikacja
Sześć lat temu Sara Schaer była pracującą matką w branży technologicznej w Dolinie Krzemowej. Miała moment „aha”, kiedy zdała sobie sprawę, że technologia może być również przyzwyczajona do rodzicielstwa. „Jako pracująca mama nagle zdałem sobie sprawę z tego, jak bardzo zależy od mojego smartfona. Umożliwiło mi to żonglowanie pracą w podróży – ponieważ praca była zasadniczo złożona z głosu, tekstu i danych. Chciałem w jakiś sposób, aby gadżet mógł być podobnie praktyczny w zarządzaniu moimi dziećmi ”, stwierdza Sara. Obecnie Schaer prowadzi aplikację, którą założyła o nazwie Kango, która oferuje bezpieczne, chronione przejażdżki, a także opiekę nad dziećmi dla gorączkowych rodzin. Jeśli odkryjesz, że biegasz jak szalony, zobacz, jaki rodzaj aplikacji jest dostępny, aby pomóc Ci się zorganizować, a także lepiej wspomagać dzień. Dlaczego napięcie, skoro możesz mieć takie rzeczy, jak Carpool, czyszczenie, a nawet obiad za pomocą kliknięcia przycisku?

Przyjąć kreatywność
Czasami, aby uratować zdrowie psychiczne, gdy dotyczy to dzieci, musisz być nieco innowacyjny, a także wykorzystać swoją wyobraźnię. Nikt nie rozumie o wiele lepiej niż gorączkowy mama, Candice Romo – i jej mąż, Tony Romo, właśnie ujawniła, że ​​oczekują niemowlęcia numer trzy! – który również prowadzi swoją firmę, Hawk + Sloane, z partnerem, a także towarzyszą mamą , Hollie Siglin. Założyli Hawk + Sloane, linię sprayów opracowaną do „podbijania rodzicielstwa”, kiedy zdali sobie sprawę, że potrzebują innowacyjnej metody, aby rozwinąć napięcie, gdy dotyczy to rodzicielstwa. „Na przykład”, mówi Candice, „nasza bezczelna spray jest tym, co odnosimy się do„ współczesnego mydła w ustach ”. Jest to mieszanka octu jabłkowego, a także viveaviegies. Szybki spray na języku dziecka po niegrzecznych słowach (a nawet gryzących), a także kwaśny posmak jest karą, która pasuje do przestępstwa. Dawka samokontroli, a także odżywcza odżywianie uczy młodzieży, a także łagodzi nasze napięcie przerażającej rozmowy z tyłu. ” Niezależnie od tego, czy korzystasz z sprayu, gry, czy czegoś innego, aby utrzymać młodzież w kolejce, na dłuższą metę pomoże to w równowadze między życiem zawodowym a prywatnym, a także pozwoli ci się zrelaksować.

Zrób trochę czasu „ja”
Hollie, a także Candice, wspominają również, że poświęcenie „czasu mamusi” w Fitness Center jest jedną z ich ulubionych metod odstresowania, robienia przerwy w pracy z pracy lub domów, a także na trening. „A teraz, to, to, to, to, to Nie oznacza to, że mamy czas, aby trafić w centrum fitness przez dwie godziny – a nawet jedno – powiedziała Holly. „Dużo czasu to zaledwie 30 minut, jednak nasza krew płynie. Oprócz ostatecznie czujemy się znacznie bardziej przygotowani do radzenia sobie z resztą dnia. Podobnie staramy się wspólnie ćwiczyć jak najwięcej. Pomocne jest to, że znajomy jest pomocny, utrzymuje nas odpowiedzialność, a także możemy odwrócić uwagę, mówiąc o życiu, podczas gdy my się pocamy. ” Jeśli odkryjesz siebie tak samo jak uszy w stresie, spróbuj uderzyć na siłownię, wziąć udział w zajęciach fizycznych, a nawet spaceru po bloku.

Czas kąpieli – nie tylko dla tych
Sara pozwala nam zrozumieć, że podobnie lubi dobrą, długą, gorącą kąpiel, aby zrelaksować się pod koniec dnia – lub „domowy spa”, jak nazywa to jej dziecko. Według Sary „gorąca kąpiel z solami mineralnymi” jest kluczem. Podobnie jak koncepcja dodawania zabawnej bomby kąpielowej, niezbędnego oleju lub eleganckiej umowy z maską, aby naprawdę uczynić to doświadczenie.

A jeśli napięcie przyniesie z twojej strony?
„Wszyscy możemy przyznać, że mieliśmy te wysadzone chwile z naszymi młodymi ludźmi, których żałujemy, a także okropnie, a także wielu powszechnie niż nie, nie miało to z nimi ukończenia, a co do drugiego Lista pralni rzeczy dzieje się w naszym świecie dorosłych ” – powiedziała nam Candice, a także Hollie. “BędziemyBądź pierwszym, który stwierdził, że musimy jeszcze opanować administrację napięcia mamy, szczerze mówiąc, możemy ćwiczyć 7 dni w tygodniu, zorganizować cały dom, modlić się, wziąć 10 głębokich oddechów, sprawdzić wszystkie najlepsze książki rodzicielskie Ponieważ nadal będziemy się zrujnować, a także od czasu do czasu tracimy go u naszych młodych ludzi. Tak więc, oprócz tych typowych technik napięcia – administracyjnych, nasza metoda domów przeprasza. Podobnie jak wtedy, gdy rodzeństwo przeprasza jedno jeszcze jedno za brak szacunku, my również możemy. Przepraszając swojego dziecka po ich skrzywce, może coś zmienić, widzą, że dorośli nawet popełniają błędy, a także usuwa presję, gdy na początku nie było winy. Tak więc, kiedy administracja napięcia się nie powiedzie – tak jak będzie – szybko przepraszać, ponieważ my, mama, nie możemy być idealne, mimo że próbujemy. ” Dobrze określone panie!

Link do tego postu: łatwe techniki pomocy rodzicom w mniejszym naprężeniu
Powiązane, czy matki mogą wykorzystać strefę keto, aby pozbyć się cellulitu?

5/5

(1 przegląd)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *