Pakiety! Pomysły na stworzenie bezpieczniejszego środowiska domowego

0 Comments

Ten post jest współpracownikiem z American Cleaning Institute. Jednak wszystkie opinie są moje.

Niedawno odnowiliśmy nasz pralnia i chociaż zwróciliśmy dużą uwagę na funkcjonalność i styl, poświęciliśmy też trochę czasu na rozważenie bezpieczeństwa naszego pralni dla naszych dzieci i innych małych, sprawdzających nasz dom. Tak jak mówią, nie ma nic szybszego niż maluch, który po prostu złapał coś, co nie mają, i jest wiele rzeczy w pralni, których prawdopodobnie nie chcesz. Pakiety płynne pralni są jedną z tych rzeczy i jesteśmy bardzo zachwyceni, że możemy być częścią pakietów! Kampania, aby pomóc rodzicom uzyskać informacje i zasoby potrzebne do stworzenia bezpieczniejszego środowiska pralni.

Prawdopodobnie bezpiecznie przechowujesz wiele innych środków czyszczących domowych, ale często zapomniane jest leczenie płynnych pakietów prania z tą samą opieką. W naszym starym pralni nie mieliśmy mnóstwa miejsca do przechowywania i wiem, że pakiety zbyt często pominęły na osiągalnych przestrzeniach. Walczyłem o znalezienie sposobów przechowywania naszego detergentu do prania. Podczas gdy prawie wszystkie moje dzieci są teraz wystarczająco duże, aby wiedzieć lepiej, mamy kuzynów i kumpli, którzy przychodzą i odchodzą regularnie, a oni nie. Pakiety! Kampania, która została uruchomiona przez American Cleaning Institute, dostarcza wspaniałe pomysły i cenne zasoby, które teraz włączyłem do naszego pralni.

Wskazówki dotyczące tworzenia bezpieczniejszego środowiska domowego

Umieść swoje płynne pakiety do prania w szafce wysokiej w górę, jeśli jest dostępne.

Nawet jeśli nie masz szafki, umieść płynne pakiety do prania w kosz (możesz dodać inne produkty gospodarstwa domowego i środki czyszczące!

Zawsze zostawiaj pakiety detergentów w ich oryginalnych pojemnikach.

Dokładnie sprawdź, czy zamykasz i uszczelniasz pojemniki na pralnię płynną po ich użyciu.

Nie przechowuj pakietów detergentów w szklanych słoikach. To sprawia, że ​​są widoczne dla najmłodszych i mogą zwrócić ich uwagę, której chcesz uniknąć. Oczywiście możesz nadal przechowywać inne rzeczy, takie jak spinki do bielizny w swoich uroczych dekoracyjnych słoikach!

Zakół wszystkich środków do sprzątaczy domowych osobno, gdy jesteś w sklepie spożywczym. W ten sposób wiesz dokładnie, gdzie są i możesz je odłożyć bezpiecznie idealnie po powrocie do domu. To zmniejszy zmianę wypadku!

Przechowuj numer linii pomocy zatrutowej (1-800-222-1222) na telefonie i zapisz go na liście kluczowych numerów telefonów, które zostawiasz gdzieś w domu. Zawsze musisz wskazać tę listę numerów telefonów na opiekunki!

Naucz swojego malucha o bezpieczeństwie! Naszym zadaniem jako rodziców jest upewnienie się, że nasze dzieci zrozumieją granice, które ustalamy dla ich bezpieczeństwa. Możesz pobrać arkusze aktywności z American Cleaning Institute, aby Ci pomóc!

Odłóż paczki!

Dzięki tym kilkoma podstawowymi krokami można uniknąć wypadków z płynnymi pakietami prania! Niezależnie od tego, czy jest to twoje własne dziecko, siostrzeniec, dziecko twojego przyjaciela, a nawet szczeniak, czy inny zwierzak, zapewniasz je bezpieczeństwo, umieszczając swoje płynne pakiety pralni w bezpiecznym miejscu.

Czy masz jakieś inne porady dotyczące bezpieczeństwa gospodarstwa domowego i pralni? Chcielibyśmy usłyszeć o nich w komentarzach, abyśmy mogli je dodać do tego postu i udostępnić je innym mamom!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *