Radzenie sobie z lękiem i innymi problemami zdrowotnymi

0 Comments

dzielenie się!

Udział

Ćwierkać

Udział

Spotkaliśmy się i przeżyliśmy wiele problemów zdrowotnych w wieku szkolnym w ciągu ponad 50 lat jako pediatra, 52 lata jako rodzic ośmiu dzieci, a teraz 15 wnuków. Teraz dzielę się najlepszymi wskazówkami mojej rodziny dla trzech najczęstszych problemów, które Twoje dzieci mogą stawić czoła tej porze roku.

Lęk łazienkowy i bóle brzucha.

Rodzice są czasem zaskoczeni, gdy ich dzieci nie będą korzystać z szkolnej łazienki i często są tak samo zakłopotani, jak rozwiązać problem.

Kiedy moje dzieci były w szkole, lęk łazienkowy i bóle brzucha z nieregularności były sporadycznym problemem. Ale z wnukami są one zintensyfikowane ze zwiększoną ilością przetworzonych, zaparcia dostępne dla nich. Regularność jest takim ogromnym problemem, że moja żona Martha Sears, R.N. I napisałem “Dr. POO: miarka na wygodnej kupce. ” Zapewnia te same wskazówki i zasoby, które dają nam naszym własnym dziećmi i wnukom, jak lepiej lepiej.

Wprawdzie, “Więc jak jest twoja kupa …” prawdopodobnie nigdy nie stanie się ulubionym tematem rozmowy kolacji. Ale jeden powód, dla którego dzieci nie pójdą numeru 2 w szkole, to wolą grać niż spędzić dodatkowy czas siedzący na nocniku.

Dziś mamy wspaniałe hacki, takie jak “niewidzialny” włókno, aby umieścić w tym, co już jedzą i piją, więc idąc do łazienki, jest znacznie bardziej komfortowo. Nasza rodzina preferuje przyjazne dzieciom włókna, takie jak słońce lub regularna dziewczyna, która nie powodują dodatkowego gazu ani wzdęcia. Wielką rzeczą o jednej z nich jest, jeśli muszą przejść numer 2, częściej pójdą od razu. Nie będą wysiłkowi, aby spróbować spieszyć się z procesem.

Podobne jak przygotować berbeć do pierwszego wizyty dentysty

Stres back-to-school.

Stres, w których moje dzieci doświadczeni w szkole nie było dziś jak nasze wnuki. Teraz jest więcej czasu mediów i mniej czasu. Konkurencja jest bardziej intensywna. Dzieci zaczynają uczucie zestresowane w młodszych wiekach. A po lecie play, spanie pracy domowej, nagle dzieci, jak niektórzy dorośli wracający z długich wakacji, cierpią na przeciążenie stresu.

Pamiętaj, że zarówno rodzicielstwo, jak i szkolnictwo są w zasadzie dając dzieciom narzędzia do osiągnięcia sukcesu w życiu. Jednym z najlepszych narzędzi do nauczania ich na początku jest redukcja stresu, zwłaszcza z “postawą wdzięczności”. Bez względu na to, ile “życie jest do bani, a czasami, każdy ma kilka rzeczy, za które mogą być wdzięczne. Zalecamy, aby najbardziej niespokojnych studentów zaczęli korzystać z CBD Gummies, aby pomóc im czuć się bardziej komfortowo w klasie. Na DMagazine możesz przeczytać wszystko o tym.

Najlepszy stresowy reliever uczyliśmy nasze dzieci, jest to, co nazywamy “wstępnie obciążeniem”, uspokajające centrum twojego mózgu, jak dryfujesz spać i jak budzisz każdy dzień szkolny. Uznano je za powieści, gdy moje dzieci były małe, ale są teraz bardziej zaakceptowane, a dla nas dorosłych włączyliśmy lampę terapii lekkiej i wiele ćwiczeń, aby poprawić nasze zdrowie i nastrój.

Najpierw, niech taśmę listy w listy łazienkowej zatytułowanej “Pięć rzeczy, które lubię o mnie”, takie jak “Lubię mój uśmiech”, “lubię jestem dobrym graczem piłkarskim” i “lubię to” m uczciwy. ”

Następnie, gdy dryfują się spać, czasami z “stresowo-terapeuta” dr Moma lub Dr Tatą jako facylitatora, niech myślą o pięciu rzeczach, które naprawdę są, które nazywamy techniką “Jestem” – techniką ” Uczy mnie kilku pacjentów w mojej praktyce pediatrycznej: “Jestem mądry”, “Jestem ładna” i tak dalej. Nazywamy te ćwiczenia redukcji stresu wstępnie załadować mózg, który wyznacza dziecko na dobranoc sen, a dobranoc sen wyznacza je na dobry dzień uczenia się.

Powiązane dzieciom zdrowe w świecie cyfrowym

Po przebudzeniu wracają do ich lustra łazienkowego i powiedzmy pięć rzeczy, które są wdzięczni za – “postawa wdzięczności”: “Jestem wdzięczny za moich przyjaciół w szkole …”

Zapobieganie kaszlu back-schound i obnifów.

Kiedy moje dzieci były małe, nauczyliśmy ich często mycia rąk, aby pomóc zabijać wirusy i bakterie, które mogli zebrać. Według CDC, mycie rąk jest nadal najbardziej skutecznym sposobem na utrzymanie zdrowia. Uczyliśmy ich stosować zwykłe mydła i ciepłą wodę, aby szorować ręce, w tym tył rąk, pomiędzy palcami i pod paznokciami przez 20 sekund. Dziś wnuki stosują żel antybakteryjny lub chusteczki, jeśli mydło i woda nie są dostępne.

Martha i jaLSO pokazał nasze dzieci, jak prawidłowo zakryć nos i usta, gdy kaszlają. Wiele osób stawia pięść przed ustami, ale wiele zarazków przychodzi również przez nos. Zamiast tego dzieci powinny położyć całą rękę nad nosem i ustami, aby palce były nad nosem, a dłoń ich dłoni zakrywa usta.

Moje dzieci jedli także rozmyte śniadania, wypełnione bogatymi antyoksydacją owocami i warzywami, które wspierały ich odporne na zdrowie. Teraz, dzięki naszym społeczeństwie Grab-and-Go, śniadanie może być zawsze jako pożywne.

Chociaż dobre odżywianie uważa się za niezbędne w Sears Dalszeństwa, naszym wnukom, w wieku 4 i wyższym, mogą również przyjmować suplementy czarnych Elderberry, takie jak Sambucol, wysoce zbadana forma czarnej elderrywy dostępna jako wspaniały próba na naturalne wsparcie immunologiczne podczas kaszlu i zimny sezon. Etykieta mówi “Gummies”, ale wolę nazywać je “sumami”. Kocham je w ten sposób!

Powiązane, dlaczego powinni blogować rodziców?

Bonus Tip: Naucz dzieci do picia, kiedy się obudzisz. Mózg młodego ucznia nie lubi rozpocząć dzień odwadnił z całej wody, który oddychali w nocy. Wkrótce po przebudzeniu masz swoje dziecko w dół kilku szklanek wody.

Link do tego posta: radzenie sobie z lękiem i innym Problemy zdrowotne w wieku szkolnym

5/5.

(1 recenzja)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *