Współczesny przewodnik mamo po Święto Dziękczynienia

0 Comments

To najlepsza pora roku… sezon wakacyjny! Podczas gdy wielu z nas lubi ziemniaki, bułki, a także ciasto dyniowe babci, Święto Dziękczynienia często pozostaje w tyle za Halloween, a także Boże Narodzenie, jeśli chodzi o bycie ulubionym. Nie wspominając o tym, że historia Święta Dziękczynienia jest często pomijana, a także niedokładnie przedstawiana. Poniżej znajdują się kilka metod, aby zabawa na Święto Dziękczynienia + instruuje twoją historię.

Jak rozmawiać o Święcie Dziękczynienia z dzieckiem

Co najmniej, Święto Dziękczynienia ma trudną historię. Wydaje się niewystarczające i niesprawiedliwe, aby po prostu podawać nasze preferowane potrawy, a także tworzenie indyków ręcznych, a także telefoniczne, nazywają to dobrze. Nie wspominając o tym, że nadmiernie uproszczona historia, którą wszyscy zaniepokojeni rozumiemy, że młodzież w naszej klasie pierwszej potrzebują znacznie więcej niż tylko kilka poprawek. Co więc możesz zrobić, aby upewnić się, że twój bit jest wprowadzony do znacznie dokładniejszej wersji historii?

Pamiętaj, że lekcje te będą się znacznie różnić w zależności od wieku od małego dzieci z podstawową instytucją, jednak uważamy, że nigdy nie jest tak samo wcześnie, aby zacząć rozmawiać na takie tematy, jak to z jednym!

Skoncentruj się na wdzięczności

Zdjęcie Chrissy Powers

Święto Dziękczynienia w Ameryce jest ogólnie związane z historią pielgrzymów lądujących w Plymouth Rock, a także o przetrwaniu pierwszej ciężkiej zimy. Istnieją jednak inne kraje, które świętują święta w Święto Dziękczynienia, a zamiast tego skupiają się na zapewnieniu podziękowania za wszystko, co mają. Możesz szybko zmienić konwencjonalne amerykańskie Święto Dziękczynienia, a także skupić się na wdzięczności.

Nie pomijaj historii Indian Ameryki Północnej

Kultura Indian Ameryki Amerykańskiej jest bogata, piękna, a także niezbędna do odkrycia. Jednak również ważne jest, aby odkryć o znacznie bardziej nieprzyjemnej stronie ich historii. Plemię Wampanoag (rdzenni mieszkańcy mieszkający w Plymouth Rock) zajmowało się brutalną kolonizacją, kiedy przybyli pielgrzymi.

Oczywiście jest to tak samo, jak twój uznanie, jako rodzic dokładnie sposób, w jaki wprowadzasz tę historię, a także kiedy. Uważamy jednak, że jest to niezwykle niezbędne, aby dokładnie porozmawiać o doświadczeniach rdzennych ludzi z pielgrzymami.

Jeśli szukasz sugestii, jak dokładnie przeprowadzić te dyskusje, a także poinformować się, sprawdź ten krótki artykuł z dziś.

Przeczytaj razem

Dla małych dzieci jest mnóstwo uroczych książek na Święto Dziękczynienia. Oto nasze ulubione:

LLAMA LLAMA DZIĘKUJE
Jestem wdzięczny
Peyton wybiera idealne ciasto
Ciasto jabłkowe: wdzięczność
Śpij ciasny farma

Gdy twoje dziecko się starzeje, książki mogą skupić się nieco bardziej na „historii” Święta Dziękczynienia. Sugerujemy rozmowę z nimi o Myth vs. History. Wiele z tego, co słyszymy o pierwszym wydarzeniu na Święto Dziękczynienia w Ameryce, to po prostu folklor, a także pomija wiele tego, co naprawdę działo się między rdzennymi ludźmi, a także niedawno pokazanymi pielgrzymami. Poniżej znajdują się 2 książki, które wykonują fantastyczne zadanie, by być dokładnym!

Podróż Squanto: historia pierwszego Święta Dziękczynienia
Dzięki: wielka poranna wiadomość indiańska
Niezwykle pierwsi Amerykanie

Sugerujemy, abyś zawsze sprawdzał książki, a także upewnić się, że dostarczają faktycznych i odpowiednich informacji.

Spójrz na ogromny obraz

Wiele razy jako rodzice, nadmiernie komponujemy rzeczy w naszych głowach. Jeśli czujesz się zagubiony, od czego zacząć, sugerujemy zadawanie pytań dla dzieci. Co oni rozumieją o Święcie Dziękczynienia? W co w tym wierzą?

Możesz być zaskoczony tym, co słyszysz, nawet od malucha! Mają wiele różnych wpływów z okolicy, a także, gdzie stoją, pomoże otworzyć drzwi, aby kierować dyskusją dokładnie tak, jak byś chciał.

Należy pamiętać, że są to rozmowy, które można podnieść znacznie więcej niż tydzień w roku. Ważne jest, aby pomóc Twojemu dziecku w zrozumieniu rdzennych ludzi nadal w radzeniu sobie z niesprawiedliwością. Mówienie o obecnych wydarzeniach, a także o historii z naszymi dziećmi, powoduje, że są zmieniaczami świata. Możemy wykorzystać kilka z nich!

Fun autumn & Thanksgiving Crafts to instruct Thankfulness

Photo by pleased young child Playtime

Below are some crafts that you can do together that motivate thankfulness as well as great discussions!

Potato Masher Corn Craft: native Americans did grow as well as eat corn. You can speak with your bit one about exactly how they grew the corn as well as taught settlers to do the same.
A Thanksgiving Tree: who stated trees are just for Christmas? This is an lovable method to motivate kids to believe about what they are grateful for.
I am Thankful for A-Z: This printout will assist you as well as your bit one brainstorm whatever you are thankful for… most likely including some goofy concepts for letters like X as well as Q!
Corn Painting: painting with corn is like finger painting, only much more fun! It mOch, jakby trochę nieporządne, to fantastyczna metoda tworzenia wspomnień z jednym.
Wdzięczne ciasto: To rzemiosło jest zabawne i łatwe. Twój kawałek chciałby obrócić koło, aby ujawnić swoje różne powody, by być wdzięcznym.

Jak będziesz kosztować Święto Dziękczynienia w tym roku? Zrozumiemy w komentarzach!

Możesz podobnie jak:

Najlepsze domowe nieestetyczne świąteczne bluzy z 2020 roku

10 uroczy elf na półce powitalne litery

Najlepsze ubrania w sezonie zimowym dla niemowląt + co zrozumieć o nakładaniu warstw

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *