Prezenty dla tatusiów poniżej 25 USD

0 Comments

Uff. W moim domu, Dzień Ojca, urodziny i rocznica są w ciągu pięciu tygodni, więc badam prezenty dla mojego małżonka Aleca z laserowym skupieniem.

Ten ukochany producent kanapek śniadaniowych jest najlepszym wyborem do obfitych i zdrowych śniadań w ciągu pięciu minut. Jeśli masz alergię na urządzenia kuchenne, które robią tylko jedną rzecz, przeglądaj.

Breakdeal Sandwich Maker jest nietopcy i może zarządzać bułeczkami, babeczkami, ciastkami i naleśnikami!

Nasi małżonkowie nie nosiliby tej koszulki w mieście, ale za mniej niż 10 USD sentyment jest idealny. A kto nie potrzebuje kolejnej wspaniałej koszuli z salonem?

Uważamy, że ta opcja zbierania paznokci, śrub i wiertarków jest po prostu genialna. Pomocna opaska magnetyczna zapewnia je wszystkie idealne tam, gdzie ich potrzebujesz. A ten model nie szczypał włosów.

Sprytny magnetyczny opaska na rękę to cudowne dla tatusiów DIY

Nasz przyjaciel, Mike Adamick, opublikował serię niesamowitych książek taty i będziesz ich chciał. Ten pierwszy obejmuje, jak zrobić wspaniałe majsterkowanie niesamowicie bohaterów (łatwe) aż po szalone struktury zabaw przydomowych. Następny wchodzi w eksperymenty naukowe. krujaj siebie. (Przeczytaj naszą recenzję)

Utwórz łatwe palalty lub skomplikowane czepki z książką taty niesamowitych projektów

Kto nie lubi małych latarki? Ten czteropak jest niezwykle jasny i łatwo mieści się w torbie pieluszkowej lub przedniej kieszeni. Prawdopodobnie są większe na ekranie niż w prawdziwym życiu (chyba że jesteś na małym telefonie).

Te latarki są szalone jasne. Proszę bardzo.

Uwielbiam grę karcianą Fluxx z jego ciągle zmieniającymi się zasadami; Ta gra karciana wielkości pieluszki jest zabawna dla dwóch lub znacznie więcej, gdy dziecko robi nieoczekiwaną drzemkę.

Fluxx może pomóc w poprawie mózgu dziecka

Whitney dawała swojemu małżonkowi kochającemu cukierki 4,5 funta Candy Mike i Ike. Wow. Co za kochanie!

Zaspokoić jego słodycze

Wybierz swoją ulubioną książkę z grilla, aby stłumić pożary jego chęci gotowania na zewnątrz. Mój tata był ekspertem w Steak na grillu. Podoba nam się ten do podstawowych pomysłów na grillowanie, ale są inne, które koncentrują się na sosach lub technice, którą woli twoja osoba.

Fan Flames jego chęci gotowania na zewnątrz

Chciałbym o wiele więcej pomysłów na tatusiów w kategorii „poniżej 25 USD”, biorąc pod uwagę, że Boże Narodzenie jest zawsze tuż za rogiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *