Utrzymuj swoje dzieci na zewnątrz i aktywne tej jesieni z Ringstix

0 Comments

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js

Około 1 na 3 dzieci w Stanach Zjednoczonych ma nadwagę lub otyłość. Jedną z głównych przyczyn jest to, że dzisiejsze dzieci spędzają więcej czasu w domu przed telewizorami, komputerami i grami wideo zamiast grać na zewnątrz i ćwiczyć.

Kiedy byłem dzieckiem ponad 20 lat temu, większość wolnego czasu spędziłem na zewnątrz, bawiąc się z przyjaciółmi. Grałem nawet na zewnątrz, kiedy padało i śnieg. W 2013 roku rodzice szukają kreatywnych zabawek, które zachęcają dzieci do wyjścia na zewnątrz i były aktywne, tak jak lata.

Ringstix to zupełnie nowa gra haby, która jest prosta i zabawna dla całej rodziny. Co najlepsze, zachęca dzieci do uczestnictwa w aktywnej grze i pomaga poprawić koordynację.

„Ringstix gra 2 graczy przechodzących pierścień i

za pomocą dwóch patyków na gracza. Aby uruchomić miejsce pierścienia oba kije przez pierścień. Następnie szybko odciągnij patyki, powodując wystrzelenie pierścienia. Pierścień zaczyna się kręcić (stabilizując lot). „Ringstix.com.

Zajęło to tylko mi i moje troje małych dzieci (w wieku 7, 6 i 4) kilka minut, aby dowiedzieć się, jak grać w grę. Ringstix jest teraz ich ulubioną zabawką do zabawy na podwórku po szkole. Zdobył także 9 różnych nagród zabawek i gier. Magazyn Healthy Moms popiera Ringstix jako najlepszy wybór zdrowego życia. Aby uzyskać więcej informacji o Ringstix, odwiedź www.ringstix.com.*Ujawnienie: Otrzymałem Ringstix Lite w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są dokładne, a 100% moje.

Cascia Talbert jest zajętym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, kupcem online i matką pięciorga dzieci, mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.A. W historii i prawa oraz pasji do pisania i utrzymywania zdrowia założyła magazyn Healthy Moms w 2007 roku. Magazyn Zdrowych Moms jest obecnie najlepszym blogiem zdrowotnym dla mam i zawiera kilku pisarzy ekspertów zdrowotnych i blogerów mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze wykształcone w kwestiach zdrowotnych i jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom i odwrócić statystyki otyłości dzieciństwa w USA

Powiązane 10 unikalnych prezentów w ostatniej chwili dla zdrowych mam

Pani Talbert jest blogerką zdrowia na WellSphere.com, a jej artykuły można również znaleźć na ezineArticles.com. Prowadzi także NING Healthy Moms Social Network, jest dyrektorem ds. Marketingu w Talbert Nutrition LLC i jest członkiem Rady Doradczej Media Media Media w Ameryce. Śledź ją w Google+.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz cieszyć się tymi historiami.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

Link do tego postu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *