Zostaw swoje niemowlę na podłodze (czyli czas brzucha)

0 Comments

Prawdziwy czas żołądka oznacza, że ​​nie boi się dostać się na podłogę!

Na początku zawsze jest nieco niezwykłe ustawienie cennego pakietu na środku podłogi, jednak ponieważ najlepsze ćwiczenie dla niemowlęcia jest czas z powrotem, a także czas na żołądek, konieczne jest wykorzystanie do niego! Ponieważ nie miałem żadnego rodzaju zwierząt ani wielkiego rodzeństwa, o co martwiłem się, podłoga była dość wolnym od ryzyka miejscem dla mojego pierwszego dziecka. Najwyraźniej huśtawki, krzesła, a także skoczki są dla naszych korzyści rodzicielskich (wiesz, więc nie musimy pochylać się tak daleko lub utrzymywać podłogi jak czyste).

Kiedy niemowlęta nie są obciążone na plecach, naturalnie będą ćwiczyć z zabójcą AB, a także rutynami nóg. Podobnie jak bez pasków sprężystego krzesła, kupa rzadziej wysadzi.

Jeszcze nie przekonany? Najwyraźniej nie tylko to wymyślam. Badanie badań pediatrycznych pokazuje, że ograniczanie czasu kontenerów (wózki, siedzenia pojazdu, huśtawki itp.) Jest niezbędne do rozwoju motorycznego poznawczego i brutto, odkryj tutaj znacznie więcej!

Wskazówka: wyrzuć koc na czas żołądka, a także zachowaj podłogi tak brudne, jak chcesz. Sugerujemy również zdobycie zabawek w żołądku, aby utrzymać tam swój kawałek zabawy!

Pro Sugestion 2: Jeśli masz starszych młodych ludzi lub zwierząt domowych, łóżeczko może być bezpieczniejszym miejscem dla żołądka, a także z tyłu (na zdjęciu powyżej), o ile oglądasz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *