Dlaczego sprężyste siedzenie czyni mnie znacznie lepszą mamą

0 Comments

Przed udziałem dziecka, miałem wyjątkowo usunięcie koncepcji, jaki byłbym typem mamy. Po sprawdzeniu BabyWise za radą bezdzietnego przyjaciela, zrozumiałem u mojego boku na sprężystym siedzeniu.

Wskazówki książki nie wyszły dla mnie; Między innymi opiera się na założeniu, że niemowlę je co cztery godziny (a nie w dwugodzinnym cyklu, w którym się wydawało). Co do czego?

Cóż, przynajmniej sprężyste siedzenie przydało się.

Chociaż nigdy nie korzystałem z tego do robienia klin z zasłon (czy wyglądam jak Mary Poppins, Er, Maria?), Mając mój pomocnik na krześle dla niemowląt (jak na zdjęciu Babybjã – Rn Babysitter), uczyniła mnie znacznie lepszą mamą.

1. Lepszy zapach. Moje niemowlęta lubiły spędzać czas w parnej łazience, gdy ślizgam się pod prysznicem. Ponieważ moja pralka jest również w łazience, istnienie Sawyera zwykle motywowało mnie do mnóstwa prania. Czułem się czyste, było czymś, co wykorzystałem do przyjmowania za pewnik, jednak nie odkąd zostałem matką.

2. Gotuję jedzenie. Okazuje się, że moje gospodarstwo domowe musi jeść wiele razy dziennie. Kiedy udało mi się wyeliminować Sawyera z mojego ciała (nosiciele dziecięcy są koniecznością, tak?!), ukończyliśmy stawianie opiekunki na podłodze w kuchni, aby mógł uważnie obserwować gorącą akcję z odległości wolnej od ryzyka. Przygotowanie posiłków czasami wydaje się połową wszystkich rodzicielstwa.

3. Chronię moje relacje. Tak, z pobliskim niemowlęciem, moje telefony telefoniczne mogą hałasować Sillier. Czasami przechodzę do tego Singong Infant Voice, kiedy rozmawiam z moimi dziewczynami, jednak przynajmniej te telefony są wykonywane. Posiadanie dobrych przyjaciół sprawia, że ​​jestem szczęśliwszą osobą.

4. komponuję i publikuję. Z nieco niemowląt u podnóża mojego biurka napisałem e -maile Gajillion, niezliczone posty na blogu, a także dwie książki (okej, druga książka została napisana z niemowlęciem w macicy, a także nie na podłodze). Podziękuj dla ciebie mandatów, które umożliwiają te osiągnięcia.

5. Bawiam się z moimi dziećmi. Przez parking samochodowy Sawyer w pobliżu mogę grać w gry planszowe z wielkimi chłopcami, podczas gdy on nas obserwuje. Podobnie lubimy bawić naszą małą publiczność obchodami tańca domowego, a także nieskryptowanymi pokazami marionetek. Podczas występu Sawyer ma wiele możliwości zademonstrowania swoich umiejętności klaskania.

I jestem pewien, że wszyscy możemy się zgodzić, że najlepsza mama dobrze pachnie, karmi swoje dzieci, ma trwałe przyjaźnie, jest dumna ze swoich osiągnięć, a jednocześnie pamiętając, żeby dobrze się bawić z dziećmi.

+++

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *