Recenzja książki: Zrobiłem to: Zoie Learns to Potty

0 Comments

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Styl książki: edukacyjny book dla dzieci, ogromny i mały

Poziom czytania: 2 (czytaj z asystentem z powodu pewnego słownictwa na średnim poziomie)

Długość czytania: 5-7 minut (FYI-nigdy nie uwzględniamy pytań o małe dziecko)

Ilustracja: bardzo nowoczesne, kreskówkowe

Cel wiekowy: w wieku 1-8 lat

Autor: Monique T. Joseph

Strona zakupu: http://www.moniquejoseph.com

Zrobiłem to, zrobiłem to: Zoie uczy się nocnika, co lubię nazywać historią z punktem. Jasne, jest to urocza historia zarówno dla młodych, jak i małych dzieci, ale chodzi o odkrycie, aby wykorzystać nocnik. W związku z tym staje się dla Ciebie doskonałym narzędziem akademickim z jednym bitą, gdy dążą do odkrywania toalety.

Książka napisała Monique T. Joseph, a także historia o Bit Zoie, która próbuje dokładnie odkryć, jak korzystać z toalety. Na początku książki satysfakcjonujemy Zoie, a także jej kochającą rodzinę. Odkrywamy, że Bit Zoie zjadł stos, a teraz odkrywa, że ​​jej brzuch boli. Wszyscy rozumiemy, co to oznacza, więc jej rodzice oferują jej możliwość odkrycia, aby wykorzystać nocnik. Zoie w pełni wykorzystuje, a także uczy się szczęścia toalety, zwłaszcza w porównaniu z niespokojną pieluszką. Dzięki obserwowaniu stresu Zoie, nerwowości, a także jej przyjemności z nauki, twój kawałek będzie cieszył się (i czytał) jako metody zoie tej nowej umiejętności.

Naprawdę nie ma nic lepszego niż historia z fundamentem akademickim. Historie pokazują samodzielnie, jednak to, co jest doskonałe w tej książce, jest to, że uczy odwiedzającego funkcjonalną umiejętności. Nie chodzi tylko o alfabet, liczenie lub inny przedmiot scholastyczny. Chodzi o coś, co twoje dziecko robi codziennie, a także ta podstawowa codzienna konieczność wpływa również na mamę, a także tatę. Mogę pamiętać o walkach o zachęcenie mojego dziecka do wykorzystania jego nocnika, a także prawdziwej przyjemności, jaką miałem, kiedy ostatnio użył toalety. To nie była tylko jego przyjemność, ale moja.

Powiązane pomoc naszym dzieciom było to ludzie z książki

Teraz, ponieważ książka stara się być akademicką, nie wskazuje, że przesłanie jest rozbite nad twoją głową. W rzeczywistości ta książka jest wyjątkowo subtelna z próbą nauczania, a także uważam, że czyni ją niezwykle skuteczną. Powodem, dla którego tak bardzo ta książka jest tak wiele, ponieważ dzieci przyjmą historię, a potem być może chcieliby mieć dokładnie to samo pozytywne doświadczenie jak Zoie. Choć może to nie być wyjątkowo następny dzień, dzieci zawsze same przychodzą do „wielkiej wędrówki nocniczej”. Ta książka może po prostu pomóc im dotrzeć wcześniej niż później.

Powiedz mi, że nie są to najsłodsze postacie. Wierzę, że Zoie ma swój osobisty poziom słodkiego, nie?
To był udowodniony czas, a także czas po raz kolejny rymowanie, a także rytm w opowiadaniach, pomagając dzieciom sprawdzić, a także pisać. Nasza autorka, Monique T. Joseph, upewnia się, że rymuje się przynajmniej na stronie, a także zwykle odkrywa metodę, aby zrobić to dwa razy na stronę. To nie tylko pomaga w wchłanianiu, ale także pomaga nam (ponieważ ci, którzy zwykle sprawdzali książkę naszym dzieciom) z książką bez wysiłku. Rozumiem osobiście, sprawdziłem znacznie więcej, gdy książka jest prosta do odczytania, co z kolei pomaga mojemu dziecku odkryć szybciej.

Teraz nie możesz mówić o książce dla dzieci bez mówienia o ilustracjach. Nie ma nic, co spowoduje szybsze zainteresowanie dziecka niż zabawa, a także fascynujące ilustracje. Zrobiłem to, zrobiłem to, że ma trudny do wyjaśnienia styl. Każde zdjęcie jest wyjątkowo ostre, a także w jakiś sposób, pomimo bycia kreskówką, ma mnóstwo głębokości. Bohaterowie pokazują zabawne wyrażenia, a także naprawdę opowiadają historię samodzielnie. Podsumowując, ilustracje mogą być moją preferowaną częścią książki, a także rozumiem, że moja osoba polubiła ją, ponieważ wciąż pytał o wszystkie obiekty w tle.

Powiedz mi, że się mylę co do tych ilustracji!
Podsumowując, historia Monique jest zabawna, edukacyjna, a także żywa. Absolutne szczęście doświadczeń Zoie, ponieważ uczy się korzystać z nocnika, jest niezwykle urocze, a także pomoże Twojemu dziecku pomyśleć o robieniu dokładnie tego samego. Styl komponowania, a także natura akademickaKsiążka sprawiają, że jest to prosta opcja dla nas jako rodziców, a także ilustracje sprawiają, że książka jest niezwykle fajna do patrzenia dla naszych dzieci. W rezultacie jest to dość proste do polecenia. Jest to pakiet całkowity, a także idealny, teraz możesz zamówić książkę za 14,99 USD (zamówienie w przedsprzedaży) na stronie Monique. Działaj teraz, ponieważ koszt wzrosną do 16,99 USD, kiedy książka zostanie całkowicie uruchomiona.

Czytaj dalej… ze swoimi dziećmi!

Link do tego postu: recenzja książek: Zrobiłem to: Zoie uczy się Potty < /a>
Powiązane pomoc naszym dzieciom było to ludzie z książki

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *