Świeżak Mommy Did-Do: Emily Henderson uderza w pchle rynek

0 Comments

, zachowując hobby, przyjaźnie, spontaniczność, wszystko staje się o wiele trudniejsze po dziecku. Dlatego skomponowaliśmy 52 trudności dla debiutantów.

W aktywności nr 45, wskazanej dla kogoś z 9 lub 10-miesięcznym, wzywamy cię do „zrobienia tego, co chcesz”. Innymi słowy, nie chodź do opowiadania w bibliotece lub dziecka huśtania się w parku, ale cokolwiek możesz zrobić z sprawdzającą dziewczyną: brunch, muzeum, gra baseballowa.

Emily Henderson, stylistka i HGTV Hold, które śledzę online, jest debiutantką dla małego dziecka o imieniu Charlie. Podobało mi się czytanie jej bloga publikuj o zabraniu go na pchli targ, który jest zarówno jej entuzjazmem, jak i jej pracą.

Zdjęcie: StyleByemilyHenderson.com

„Jak możesz pomyśleć, albo chce zniszczyć rzeczy, uciec lub chce węglowodanów w zamian za dobre zachowanie. Zostawiłbym go w domu, ale problem polega na tym, że sobota i niedziela to moje dwa pełne dni z nim ”„ Dni, w których nie muszę nawet sprawdzać mojego e -maila, więc nawet jeśli to ogromny ból, ja go przynieść, ja ” D raczej z tym doświadczyć, a potem nie być z nim. Jeśli zastanawiasz się, jaka jest prawda, uważam, że właśnie to wyjaśniłem. Cześć Nicholas Sparks, nie ma za co ”.

Chociaż Emily miała ze sobą małżonka jako dodatkowy zestaw rąk, nadal daję jej rekwizyty za robienie tego, co chce. Sprawdziłem tutaj całą jej historię>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *