Blogher11: Ten, w którym czułem się jak (mega w ciąży) wróżka

0 Comments

Właśnie uciekając na krótki lot do San Diego na kilka dni z moim BFF, mogła być wystarczająca, aby wyrzeźbić uśmiech na mojej okazji tydzień. Dodaj do tego hojność pisarzy blogów, a także nieznajomych (i kilku hojnych dostawców) do 35-tygodniowej, która oczekuje pisklęcia, a także było wyjątkowym doświadczeniem.

Przegląd najważniejszych wydarzeń:
Budząc się około 4 nad ranem, kiedyś wpadliśmy na imprezy przed konferencją. Poszedłem na Dzień Experience Sony Cam o nazwie #PhotofunMom, zawierał nowy cyberhot WX9; Wskazówki dotyczące tego, jak go wykorzystać; Pełna metamorfoza; Niektóre dekadenckie zabiegi klubu zdrowia (cześć, botki parafinowe!); Spacer po przystani, a także strzelanie do zdjęć od gwiazdy profesjonalnego fotografa Briana Smitha. To była taka uczta.

Zdjęcie Kimberley Clayton Blaine

Wróciłem do moich współlokatorów, Whitneya i Wendy, wszyscy glammed, a także czułem, że jestem ustawiony na całą konferencję ”¦, a potem”

Gotowy na uroczystość tematyczną Mad Guy

Co zrobi mi 30 minut makijażu

Następnie wygrałem iPada w loterii #OCBLoggerBash, aby pomóc mamie. Wow. Dzięki Ywater za nową zabawkę.

Po przyjęciu do picia za Diarzy, Whitney, a także udałem się na imprezę Star Rock Star Creative Women. Wpadłem się w chude dżins ciążowy, a także użyłem błyszczącego topu rurowego, który przyniosła na wszelki wypadek. Tańczyliśmy z Madonną, a także kobietami Gaga, dopóki nasze stopy błagały o litość (czy to tylko ja?).

Tak, na koniec zmieniłem tę sukienkę!

Od Eve Seminary nie mogłem sobie wyobrazić, że się poprawia. Ten bloger był duży – między 2600, a także 3100 uczestników – a także w rozległym centrum wystawowym, czułem każdy krok wielkości (czy po prostu czułem swoją własną wielką? Hmmm). Czy widzisz rozmiar tego miejsca na lunch? Dang.

Jane, a także mam dokładnie w tym samym czasie z trzecimi dziećmi

Zaraz po tym zdjęciu żołądka Stripeya w lunchu był mob flash! Czy potrafisz mi stać na końcu tego filmu, próbując uzyskać znacznie lepszy wygląd?

Będąc w trzecim trymestrze, najsmutniejszą częścią mojego weekendu najprawdopodobniej musiałem przyznać, że po prostu nie byłem gotowy na wszystko. Wykluczono wszystko, co również potrzebne było. Podobnie jak po piątkowym pełnym, a także dużo spacerów, a także rozmowy, musiałem uniknąć mojej preferowanej imprezy. Wygląda na to, że mieli wspaniały, jednocześnie-but-butt-a-butt-a-on-a-on-a-on-on:

Po spędzeniu SparkleCorn zmusiłem się do wstrząśnięcia łupem na imprezie Cheeseburgher. Jak bardzo się cieszę. Użyłem okropnych butów wspierających, a także tańczyłem aż do 23:00.

Heather, Whitney, Wendy z Cheeseburgher Party

Zakładam, że zawsze jest w przyszłym roku. Mój umysł już ściga się na to, czy dokładnie mogę dołączyć do Blogher12 w Nowym Jorku. Czy zmusę całe moje gospodarstwo domowe do wakacji do Nowego Jorku jak w zeszłym roku? Czy przyjdę sam? Tylko ja i dziecko? Oczywiście, tak dobrze jest, że nawet nie zadowoliłem jeszcze tej osoby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *