Rzeczy do wykonania w San Luis Obispo z małym dzieckiem

0 Comments

Kimberly Lisagor, a także jestem najlepszymi kumplami po usunięciu. To znaczy, nasze matki są najlepszymi przyjaciółmi. (Sami nie widzieliśmy się od około dwudziestu lat, ale, wiesz, niech Bóg błogosławi Facebooka.) Nasze matki rozumiały się nawzajem, ponieważ zarówno instytucja, jak i nas, ich debiutanckich dzieci, kiedy miały 23 lata.

Pisarz podróży z siedzibą w San Luis Obispo w Kalifornii, Kim jest matką Wesleya, a także autor

. Jest również autorką dwóch tweetów przedstawionych w książce Twitter Wit: Brilliance w 140 znakach lub mniej. Umożliwiłem jej znacznie ponad 140 znaków każdego dnia tygodnia w siedmiodniowym harmonogramie, który stworzyła dla matek w San Luis Obispo. Cieszyć się!

Tydzień w San Luis Obispo dla małych dzieci, a także ich towarzyszy

Poniedziałek: bliskie spotkania z naturą
Od ogromnych pieczęci słoni, które wylewają się na plaży w Rookery Piedras Blancas, po motyle królowej, które co roku dywanki Pismo Beach Grove, istnieje wiele szans na zachwycenie miejscowych stworzeń hrabstwa Slo. Aby uzyskać praktyczne doświadczenie, sprawdź Tidepools w Montanie de Oro w parku.

Kim i Wes

Wtorek: rower na plażę
Masz rowery? Zabierz je do Bob Jones City na ścieżkę morską na południe od Slo, a także potknij mieszkanie, utwardzoną ścieżką 1,5 mil do nadmorskiego miasta Avila Beach. Tam odkryjesz jeden z najlepszych placów zabaw w regionie obok długiego odcinka piaszczystej plaży z delikatnymi falami ciała. Możesz dzierżawić tablice boogie na promenadzie, a także zjeść lunch w jednej z wielu uroczych kawiarni, chociaż gorący pies i ogolonych sprzedawców lodowych prawdopodobnie otrzymają głosowanie. W domu metody zatrzymaj się w stodole Avila Valley na świeże produkty, lody, niesamowite ciasta owocowe, jagody U-Pick, a także małe zoo.

Środa: Culture Club
Twoi młodzi ludzie mogą nigdy nie docenić zarysowania hałasu winylu na gramofonie, jednak nadal mogą odkrywać sklepy z płytami. W środowe poranki od 10:15 do 10:45 Booboo Records zawiera program muzyki małego dziecka z śpiewem, tańcem, a także instrumentami. Zjedz zdrowego lunchu w bliskiej po naturalnej kawiarni, a następnie udaj się do niedawno odnowionego muzeum dziecięcego San Luis Obispo. Zajęcia dla młodych ludzi w każdym wieku rozkładają się na trzy piętra, w tym w okolicy małego dziecka z pociągiem wspinaczkowym, który ma działające dzwonki, a także gwizdki. Starsi młodzi ludzie lubią warsztaty artystyczne, a także wystawy jaskiń wulkanicznych.

Czwartek: najwyższy rynek rolników
Rynek rolników w centrum San Luis Obispo nie jest typowym, owoce o małym miasteczku. Jest to pełnoprawne targi uliczne, które w każdy czwartek od 18:00 zajmują ponad pięć przecznic Higuera Street od 18:00. do 21.00 .. na każdym rogu są zarówno regionalne zespoły, a także wykonawcy uliczni; na zewnątrz grilli, w których restauracje regionalne barbeque tri-tip, a także inne regionalne taryfy; Dom odbicia; I, oczywiście, właśnie zbierane tworzenie z bliskich gospodarstw. Ucieknij tam rower, a także skorzystaj z całkowicie bezpłatnego parkingu samochodowego rowerowego. Możesz również zapobiegać kłopotom z parkingiem, pobierając wózek z hoteli w centrum miasta.

Piątek: wybierz się na wycieczkę
SLO ma utwory turystyczne dla każdej ambicji. Wyzwanie: Wspinaj się na stromą, wąską ścieżkę do szczytu Bishop Peak, 4,4 mil, a także z powrotem. Umiarkowane: Przejdź drogą końcową na szczyt Cerro San Luis, 2,2 mil w obie strony. Łatwo: spaceruj wzdłuż nieutwardzonej drogi Stenner Creek. Latem, ukazuje się dzień w celu zupełnie bezpłatnych programów w serii Plaza.

Sobota: Baseball z wolnego wybiegu
Co jest o wiele więcej zabawy dla młodych ludzi niż gra baseballowa? San Luis Obispo Blues nie-quite-profesjonalna gra baseballowa. Zobacz aspirujących głównych liderzy grają w niedrogim, przyjaznym rodzinie lokalizację, w której można rozłożyć koc piknikowy na murawie, a także rozkoszować się regionalnym grillem, a także mikrobrew, podczas gdy młodzi wędrują całkowicie wolni zamiast ograniczać się do przydzielonych siedzeń. Mogą nawet grać na boisku podczas siódmej inningu.

Avila Beach, kochanie!

Niedziela: Zagraj w Castaway
Wypożycz kajaki lub kajaki w Morro Bay określają Marina Park, a także wiosłować swój zespół przez ujście ujścia podczas przypływu do szerokiego, niezamieszkanego piaskownicy. Pociągnij łodzie na brzeg, a także przejdź przez samotne wydmy, aby zobaczyć wypadek fal na drugą stronę. W gminie z ptakami udawaj, że są upadłymi na opuszczonej wyspie, odtwarzaj pustynne sceny z Gwiezdnych Wojen, a także cieszę się, że ma ten kawałek twardej linii brzegowej w Kalifornii.

Niezależnie od tego, czy jesteś regionalną matką w środkowym wybrzeżu, czy planujesz ucieczkę do San Luis Obispo z dziećmi, mamy nadzieję, że odkryłeś coś inspirującego na tej liście. Podziękuj ci, Kim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *