Prawda o popularnych zdrowych przekąskach dla dzieci

0 Comments

dzielenie się troskliwością!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

W naszych ruchliwych szybkich stylu życia amerykańskie rodziny nie zwracają szczególnej uwagi w sklepie spożywczym. Raz w tygodniu tworzymy naszą listę i spieszymy się na zakupy. Ale nie mamy prawidłowego czytania etykiet żywności. Główne marki, takie jak Conagra Foods Kellogg, i Quaker używają przekonujących etykiet, deklarując swoje produkty jako zdrowe.

Jako rodzice chcemy najlepiej dla naszych dzieci. Chcemy, aby byli szczęśliwi i zdrowe. Nic dziwnego, że zakochujemy się w takich sztuczkach.

Kolorowe i zabawne opakowanie jest atrakcyjne dla naszych dzieci i lubimy wygodę otwierania puszki i podgrzewania jej lub po prostu chwytania. Są szanse, że jeśli to czytasz, nigdy nie poświęciłeś czasu, aby naprawdę zbadać etykiety żywności w sklepie spożywczym.

Wziąłem 5 popularnych zdrowych przekąsek i wygody sprzedawanych naszym dzieciom i ujawniłem, co naprawdę jest w tych potrawach. Musisz zdecydować, czy chcesz je nadal kupować dla swoich dzieci.

Słoneczna rozkosz

Sunny Delight ma 15 różnych smaków i stwierdzają, że ich napój jest pełen witamin. Zajęte matki lubią również chwytanie i wygodę tego popularnego napoju sportowego dla dzieci. Rozmiar pakietów waha się od 6,75 uncji aż do galonu. Witaminy i smaki Dzieci uwielbiają wszystko brzmi świetnie, ale co jeszcze jest w słonecznej rozkoszy?

Drugim składnikiem jest „syrop kukurydziany”. Syrop kukurydziany jest wykonany z skrobi kukurydzy zawiera różne ilości maltozy i wyższych oligosacharydów, w zależności od oceny. Cukier maltozy lub słodowej powstaje, gdy dwie jednostki glukozy są łączone ze sobą. Oligosacharyd zawiera niewielką liczbę prostych cukrów. Innymi słowy, syrop kukurydziany to cukier wykonany z kukurydzy.

Według dr Searsa: „Nadmiar cukru obniża odporność. Badania wykazały, że obniżenie od 75 do 100 gramów roztworu cukrowego (około 20 łyżeczek cukru lub ilość zawarta w dwóch średnich 12-uncjach napojów gazowanych) może stłumić odpowiedzi immunologiczne organizmu. Proste cukry, w tym glukoza, cukier stołowy, fruktoza i miód, spowodowały pięćdziesiąt procent spadku białych krwinek do pochłaniania bakterii. ”

Badania pokazują, że zbyt dużo cukru może mieć negatywny wpływ na zachowanie, uwagę i uczenie się u dzieci. Cukier promuje również wzloty cukrowe, a dzieci są na to bardziej wrażliwe niż dorośli. Przeprowadzono badanie, które porównano odpowiedź cukru u dzieci i dorosłych. Naukowcy doszli do wniosku, że poziom adrenaliny u dzieci pozostawał dziesięć razy wyższy niż zwykle przez okres do pięciu godzin po testowej dawce cukru.

Powiązane goździki mogą pomóc w regulowaniu poziomu cukru we krwi

Sunny Delight to witamina Cortefied, sztucznie aromatyzowana woda cukrowa. Chcesz to dać swoim dzieciom?

Pudding paczki przekąsek

Przy mniej niż dolara za pakiet, mamy uwielbiają cenę i wygodę puddingów z przekąskami. Występują w popularnych smakach, takich jak czekolada, wanilia i toftterscotch i ładnie pasują do pudełka na lunch. Jeśli twoje dziecko nie pije wystarczającej ilości mleka, po prostu daj mu pudding z przekąskami, ponieważ jeden pojemnik zawiera tyle samo wapnia, co szklanka mleka 8 uncji.

Conagra Foods ukrywa, co jeszcze jest w budyniu w drobnym druku z tyłu opakowania. Trzecim składnikiem jest cukier, a na trzecim linii mówi: „Uwodorniony olej palmowy i częściowo uwodorniony olej sojowy”. Jeśli nie chcesz dać swoim dzieciom cukru, mają również budyń bez cukru. Ale czym jest uwodorniony olej?

Aby zrobić uwodorniony olej, naukowcy przyjmują oleje, które są zazwyczaj zdrowe w swoim naturalnym stanie, takie jak dłoń, jądro, sojowa, olej kukurydziany lub olej kokosowy i podgrzewają go od pięciuset do tysiąca stopni pod kilkoma atmosferami ciśnienia. Następnie wstrzykują olej z metalem takim nikielem, platyną, a nawet aluminium. Metal pęka w oleju i zmienia go w stały lub półsolidowy zamiast cieczy.

Według NaturalNews.com „Cząsteczki w tym nowym produkcie są teraz bliższe celulozy lub plastiku niż oleju. W rzeczywistości olej uwodorniony jest tylko jedną cząsteczką od bycia plastikiem. Kiedy jesz coś zawierającego ten materiał, podobnie jak olej jest teraz grubszy i lepszy (gęsty), tak samo, jak twoja krew staje się grubsza i bardziej lepka wraz z nim. Serce musi teraz pracować o wiele trudniej, aby pompować krew w całym systemie. Jest to jeden z głównych sposobów, w jakie spożywanie uwodornionych olejów przyczynia się do wysokiej krwi PresJasne.” Zużycie uwodornionego oleju wiąże się również z cukrzycą, chorobą wieńcową i otyłością w wielu badaniach naukowych.

Puddings z przekąskami to tylko smak mleka, cukru i uwodornionego oleju. Chcesz to umieścić w lunchu swojego dziecka?

Powiązane środki ziołowe i zabiegi za pomocą Echinacea

Przekąski o smaku owocowym Kellogga

Przekąski o smaku owocowym Kellogga mogą pochwalić się, że są wolne od glutenu i wykonane z prawdziwych owoców. W 10 paczkach za prawie 3,00 USD są to przydatne małe przekąski, które można rzucić na lunch dziecka lub chwycić i wybrać się na przejażdżki samochodami. Występują w różnych smakach z zabawnymi postaciami Disneya z przodu. Co tak naprawdę jest w tych popularnych przekąskach owocowych?

Trzecim składnikiem jest koncentrat puree jabłek, więc są one rzeczywiście wykonane z prawdziwych owoców i pakowane z witaminą C. Jednak pierwszym i drugim składnikiem są syrop kukurydziany i cukier. W rzeczywistości jedna woreczka zawiera 11 gramów cukru. Jeden gram cukru to około 1/4 łyżeczki objętościowej. W każdym pakiecie przekąsek owocowych znajduje się 2,75 łyżeczki cukru. Czy na pewno chcesz zabrać je ze sobą podczas następnej podróży?

Następne dwa produkty niekoniecznie są uważane za przekąski, jednak są sprzedawane dla dzieci.

Quaker Instant owsiane jaja dinozaurów

Jeśli twoje poranki są szalone i spędzasz swoje dzieci za drzwi, aby zabrać je do szkoły na czas, Quaker ma bezproblemowe zdrowe śniadanie dla swoich dzieci. Wszystko, co musisz zrobić, to opróżnić opakowanie w misce i zamieszać 1/2 szklanki wrzącej wody. Twoje dzieci pokochają oglądanie jaj dinozaurów „wykluć” po pokryciu wody. Jajka dinozaurów błyskotłumione płatki owsiane są dobrym źródłem wapnia i żelaza, to tylko 190 kalorii na opakowanie, 250 mg sodu i zawiera tylko 14 g cukru na opakowanie. Co jeszcze jest w tych maleńkich paczkach płatków owsianych?

Pierwsze dwa składniki to owsiany owsiany pełnoziarnisty i cukier. Kawałki w kształcie jaj dinozaurów zawierają cukier, dekstrozę i częściowo uwodornioną bawełnianą i olej sojowy. Zbyt dużo cukru nie jest dobre dla twoich dzieci, jak omawialiśmy wcześniej. Jeden gram cukru jest równy 1/4 łyżeczki objętościowej. Każdy pakiet jaj dinozaurów wynosi tylko 1,76 uncji, czyli również 10,56 łyżeczki. 14 gramów cukru wynosi 3,5 łyżeczki cukru z objętości. Około 30% opakowania to cukier. Czy chciałbyś, aby twoje dzieci miały trochę płatków owsianych z cukrem na śniadanie?

Powiązana niedawna śmierć Vaping powoduje, że 3-letni plan FDA ograniczeń młodzieży wydaje się tysiącleci, o ile więcej szkód zostanie wyrządzone przed rozwiązaniem?

Chef Boyardee Mini Ravioli i klopsiki

Każde dziecko uwielbia szefa kuchni Boyardee, a mama uwielbia, że ​​nie ma sztucznych konserwantów, na porcję jest 1/2 filiżanki warzyw i są dobrym źródłem 9 witamin i minerałów i białka. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć puszkę, ciepło i lunch.

Spośród wszystkich zbadanych potraw, szef kuchni Boyardee jest najzdrowszy. Składniki są następujące: pomidory, woda, klopsiki (wieprzowina, ciemny kurczak, mechanicznie oddzielony kurczak, wołowina, woda, krakermeal). W dalszej części listy znajduje się syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy, który jest jedynym niezdrowym składnikiem, który znalazłem w tym produkcie. Witaminy pochodzą z pomidorów, a twoje dziecko otrzymuje 10 gramów białka z mięsa. Rozmiar porcji równa się 1 szklanki, a na porcję jest tylko 8 gramów (2 łyżeczki) cukru. Czułem się komfortowo, karmiąc to moim 3-latkiem na lunch.

Następnym razem, gdy będziesz w sklepie spożywczym, poświęć czas na przeczytanie etykiet żywności przed dokonaniem zakupu. Unikaj pokarmów zawierających uwodorniony olej i syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy. Sprawdź zawartość cukru i upewnij się, że rozumiesz, jaki jest rozmiar porcji. Pamiętaj, że gram cukru jest równy 1/4 łyżeczki objętościowej. 10 gramów cukru jest w porządku, jeśli rozmiar porcji wynosi 2 filiżanki, ale może nie być dobrym pomysłem, jeśli rozmiar porcji jest mniejszy niż filiżanka.

Jeśli chcesz otrzymać powiadomienia o poradach dotyczących zdrowego życia, wiadomościach zdrowotnych, rodzicielstwie i postach, zapisz się za pośrednictwem poczty elektronicznej i śledź nas na Facebooku, Pinterest, Bloglovin, Google+ i Twitterze. Zapisz się do naszego newslettera. Dołącz do naszej sieci społecznościowej

Oszczędzanie mocy latem jest kluczowe! Bezpośrednia energia może pomóc #LiveBrighterowi w ich technologii i narzędzi, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na zużyciu energii. Więcej informacji sprawdź Directenergy.com/plenti.

var dbnwid=79329; var dbnpid=159002; var dbnwebid=118054; var dbnlayout=32; var dbncolor=”#7c685d”; var dbntitlefontsize=”14″; var dbnbgcolortype=1; var dbnbgcolor=”#FFFFFF”; var dbnheader=”You might enjoy reading:”; var dbnremindercolor=2; var dbn_protocol = ((“https:” == document.location.protocol) ? “https://” : “http://”); document.write(unescape(“%3Cscript src=’” + dbn_protocol + “widget.engageya.com/sprk.1.0.2.js’ id=’grazit_script’ class=’grazit_script’ async=true type=’text/javascript’%3E%3C/script%3E”));

Link to this post: Prawda o popularnych zdrowych przekąskach dla dzieci

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *