Zaczyna się od urodzenia- potrzebnej aplikacji ciąży!

0 Comments

Kilku z nas ma proste ciążę, przez które najlepiej nadajemy, inni z nas mają ciążę, w które wolę nie wierzyć tak dobrze. Dokładnie to samo dotyczy naszych podróży z pracą, a także po raz kolejny z poporodem. Jest jednak jedna rzecz, którą wszyscy mają wspólnego. Piękna, twarda, niesamowita podróż ciąży przynosi nam nasz największy dar, nasze dzieci. Niezależnie od podróży ciąży, uważam, że wszyscy możemy uzgodnić, że o wiele większe wsparcie masz, tym lepiej. Rozpoczyna się od aplikacji porodowej może być jedną istotną częścią tego systemu wsparcia. Pomoże Ci śledzić przydatne rzeczy razem ze sentymentalnym.

Przydatne wsparcie

Jest wiele rzeczy do śledzenia podczas ciąży; witaminy prenatalne, wizyty lekarzy, planowanie prysznicowe niemowląt, a także kupowanie tego, co Twój noworodek będzie wymagał, gdy pojawią się od samochodów i siedzeń ciężarowych po pieluchy. Ponadto wszystko to podwoi się ciągłym troską o to, jak rozwija się twój bit. To stresujący czas!

Liczy się kopnięcie

Jedną rzeczą, która łagodzi wiele oczekiwań stresu i niepokoju mamy, jest liczba kopnięć. Liczba kopnięć może pokazać, że twoje niemowlę jest zdrowe, a także dobrze sobie radzi w brzuchu. Zrozumienie typowej kwoty, którą porusza twoje niemowlę, a także kopnięcia, pomoże Ci zauważyć, jeśli pojawią się jakiekolwiek nieoczekiwane zmiany. Zaczyna się od porodu, zapewni codzienne przypomnienia o zameldowaniu, a także skomponowanie notatek o ruchu dziecka. Pamiętaj, że liczba kopnięć jest inna dla wszystkich, jednak jeśli masz problem, zawsze wychowuj go ze swoim lekarzem lub położną!

Timer skurczu

Zaczyna się od porodu, może być również ogromną asystentem, gdy zaczynasz poród z jego łatwym do wykorzystania timera skurczu. Pozbądź się trudnego systemu śledzenia lub staraj się śledzić skurcze za pomocą licznika czasu. Dzięki aplikacji wystarczy dotknąć przycisku po rozpoczęciu skurczu, a także kończy się. Umożliwia również intensywność pliku. Następnie możesz szybko udostępnić to, co udokumentowałeś w aplikacji ze swoim opiekunem. Ułatwia to zrozumienie, gdy obawy dotyczące czasu trafiają do placówki medycznej lub telefonicznej, zadzwoń do twojego opiekuna.

Trzymanie wspomnień za pomocą niego zaczyna się od urodzenia

Chociaż łatwo jest się weźmie we wszystkim, nie pamiętaj o złożeniu tej podróży. Twoje ciało robi niesamowitą rzecz, a także naprawdę coś wyjątkowego, aby móc spojrzeć na wspomnienia ciąży. Narzędzie My Story & Picture umożliwia szybki dziennik, a także złożyć kamienie milowe ciąży. Możesz również dodawać przypomnienia o swoich wizytach, a także wydarzeniach, takich jak ekspozycja płci lub prysznic dla niemowląt.

Aplikacja może również pomóc ci wymyślić mantry dla siebie. Rozwiń swoją wewnętrzną wytrzymałość, a także pozwól tej mamie wojownika! Masz już wszystko, czego wymagasz, aby uzyskać podróż ciąży, jednak w niektórych przypadkach dobrze jest przypomnieć. To narzędzie ciążowe, bez którego nie chcesz online! Jest prosty do wykorzystania i całkowicie przyjaznego indywidualnego, ponieważ nie wymagasz żadnego rodzaju dodatkowego napięcia przez całą ciążę. Kliknij tutaj, aby go pobrać, a także udostępnij go swoim innym, mamas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *