W przypadku nieustraszoności Arianna Huffington

0 Comments

wielu obaw, że Arianna Huffington uważa, że ​​jest nieustraszony… w pracy, a także w życiu, tym, do którego najbardziej towarzysz, to „czy próbuję mówić?” . Czasami, w których nie podzieliłem się moim punktem widzenia z obawy przed złym lub nie lubiącym, są też wielu do liczenia. Najprawdopodobniej mogłem znacznie dalej znaleźć się w mojej karierze, gdybym mówił więcej, jednak w tym czasie zakładam, że się mylę co do czegoś i być postrzegane jako naiwna dziewczyna. Szczerze mnie wpływa słowa zachęty Huffingtona. Nawet telefon woła, że ​​funkcja „naiwnej dziewczyny” jest taka, do której wiele kobiet się trzyma w pracy, oferując obsługę, a także wsparcie dla innych, a nie zarządzanie. „Czy mogę pomóc w czymś innym?” Jestem pewien, że powiedziałem więcej razy niż: „Chciałbym, żebyś…”

Jeszcze bardziej poruszają mnie jej uznanie, że kobiety szczególnie walczą o stres i lęk na wielu arenach życia; Dlatego ma szczególną troskę jako mama dwóch kobiet, które jej córki starały się być nieustraszone. Nie chce, aby były zdezorientowane lub udaremnione przez obawy, że nie będą wystarczające, mądre lub wystarczające. Wskazuje, że mężczyźni są zwykle stymulowani i podekscytowani wyzwaniem, podczas gdy kobiety częściej obawiają się porażki, a nawet sukcesu. Na początku książki stanowi wspaniały przykład tego, jak odwróciła sposób myślenia córki w wieku szkolnym, sugerując, że motyle, które odczuwała przed występem instytucji, a nie strach.

Ponieważ Huffington działa, a także towarzysko w elitarnym kręgu, anegdoty, które dzieli, pochodzą zarówno od osób niezwykłych, jak i utalentowanych, z których wielu imion już znamy. Niewielka zawartość książki pochodzi z badań na dużą skalę lub mierzalnych trendów. Większość jego opowieści o sławnych ludziach, w tym samej Arianna Huffington. Jedyny raz, kiedy to mnie niepokoiło, wskazuje na ustawodawstwo Jude’a jako przykład faceta, który pozostawił swojego bardziej utalentowanego narzeczonego za swoją mniej utalentowaną nianię. (Mężczyźni nie myślą o kobietach odnoszących sukcesy.) Nie zaczynaj od tego. Moja druga połowa musiała już słuchać mojego socjologicznego wyjaśnienia, dlaczego to wydarzenie jest całkowicie nieistotne dla każdego, a także wszystkim na świecie, z wyjątkiem Jude’a, narzeczonego, niani, a także dzieci. (Nawet jeśli Huffington ma rację, a także facet tak naprawdę nie myślą o kobietach udanych).

P.S. Zdjęcie przepisów Jude, które zapewniono, abyś czytał.

Tematy, które zwrócono się do nieustraszonej różnorodności, od pieniędzy po lubią pracę po wiarę. Ostatecznie jej celem jest jednak wpływanie na modyfikację społeczną poprzez zakończenie książki rozdziałem zatytułowanym „Fearless o zmianie świata”. Wzywa nas do ochotnika w naszych gospodarstwach domowych, a także do walki z wszelkimi obawami, które możemy mieć tak dobrze, że nie mamy wystarczającej ilości, jak w sytuacji jej gubernatorskiej kalifornii, możesz nie wygrać.

Ostatnia strona o tym, że jest Fearless, zapewnia 10 najlepszych wskazówek Arianny Huffington, aby skończyć się nieustraszonymi, w tym „Użyj lustra, aby upewnić się, że pomadka nie jest rozmazana, a nie oceniać twojej wartości jako osoby”. Ta książka jest łatwa do sprawdzenia, a także byłaby cudowna, aby pokazać dobrego przyjaciela lub krewnego. (Wskazówka, wskazówka, prezent na Dzień Matki…)

> Zamów, aby skończyć się nieustraszonym z Amazon.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *