Czy pokolorujesz włosy syna? To jest takie czerwone!

0 Comments

Dziś rano w przedszkolu pomagałem Milo w usunięciu kurtki (oferując mu iluzję, którą robił „wszystko przez siebie!”) I nauczyciel (nazwijmy ją Jill) odkrył, że mamy Te same kolory włosów.

Jill powiedział: „Myślę, że to dowód, że nie pokolorujesz włosów”. Śmiałem się trochę i powiedziałem, że słyszałem, że niektóre matki zabiorą swoje dzieci do salonu piękności i powiedzą: „Zrób ten kolor” (wskazując na głowę dziecka), ale nie, nie zrobiłem tego (jeszcze!).

Tak, on jest rudą

Jill powiedział dalej, że inny nauczyciel w pokoju małym niemowlęciem zapytał mamę jednego dziecka: „Czy pokolorujesz włosy Ethana? To takie czerwone! ” A kolejny (i ten jest moim ulubionym): „Czy dajesz Jake’owi te małe blondynki?” Nie i nie.

Tak długo, jak jesteśmy na temat włosów, Milo był tak łysy, że nie wiedzieliśmy, jaki kolor będą jego włosy, dopóki nie miał 18 miesięcy. To prawda, że ​​nadal może się to zmienić, ale na razie mamy małego rudego chłopca.

Milo było bardzo łysym dzieckiem

Płynące jako bardzo jasno rudowskie dziecko, często cytowałem, że rudowłosy stanowiły tylko 4% populacji amerykańskiej. Niedawno przeczytałem, że rudowłosy wymierają.

Kiedy byłem mały, czasami czułem się jak gatunek obcy. Moje włosy byłyby w stylu lub poza mody. To nigdy nie były tylko włosy. Byłem też bezlitośnie dokuczany z mojej cery przypominającej Caspar. Nawet jako dorosły nieznajomi chcą zostać sfotografowani obok mnie, aby pokazać swoje opalone (dzieje się tak naprawdę! W związku z tym zawsze myślałem, że inni rudowłosy są trochę obrzydliwe. Bycie tak bladym i podatnym na oparzenia słoneczne było okropnym losem, którego nie chciałbym nikomu, którego kochałem.

Ale teraz, gdy mam małe, jasne dziecko z czerwonymi lokami i pulchnymi (bladymi) policzkami, nie chciałbym niczego innego. Pewnego dnia mógłbym po prostu pokolorować włosy, aby pasowały do ​​niego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *