Pomysły na sprzątanie, aby ożywić talię

0 Comments

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Od redaktorów Material Care Solutions

Niezależnie od tego, czy twój pokład owija się po twoim domu, czy jest tylko ogromny, aby kształtować fotela, możesz zmienić go w relaksujący zakątek do czytania, popijania kieliszka wina lub ucieczki od wszystkiego (bez prawdziwego wychodzenia). Nie wymagasz spędzenia dużo pieniędzy lub czasu na przygotowywanie ganku. Kilka podstawowych technik jest wszystkim, czego potrzeba, aby wyprodukować oazę zewnętrzną.

Zawiesić pewne zasłony. Dodaj nieco romans – i prywatność – do tego obszaru zewnętrznego, instalując zasłony. Wszystko, czego wymagasz, to tanie pręt, a także zasłony Tab-Top (rozważ te w trwałej, odpornej na pogodach materiału, z których wiele jest tak miękkich jak bawełna), aby zapewnić talii wietrzną, wyluzowaną atmosferę. Bonus: w słoneczne dni zasłony można również zatrzymać, aby zaopatrzyć się w cień.

Pomaluj podłogę. Ustaw podział Usuń między domem, a także na zewnątrz, zapewniając podłogę pokładu kilka warstw jasnej, ożywczej farby. Pamiętaj, aby wybrać cień, który uzupełnia zewnętrzną część domu.

wierz jasno. Poduszki wzorzystych lub poduszki do rzucania dodają natychmiastowego modnego do huśtawki pokładu lub wygodnego krzesła. Jeśli masz już poduszki, odśwież je, prając je z bogatym pachnącym detergentem. Pomyśl o tym jako o czyszczeniu, a także o aromaterapii w jednym!

Połóż dywan. Połóż pokład razem za pomocą dywanu wewnątrz/na zewnątrz lub kilkoma dywanami bawełniania. (Nie pamiętaj, aby dostać dywan, aby dywani nie poruszały się.) Dodaj również żywy stołek ogrodowy. Może wyciągnąć podwójne zadanie zarówno jako stół boczny, jak i dodatkowe siedzenia.

obejmują relaksujące rzuty. Wypełnij koszyk miękkimi, wygodnymi rzutami, a także kołdry prani z detergentem do prania, a także arkuszami suszarki w kojących zapachach. Docenisz zapach, gdy zwiną się na drzemkę w niedawno zrewitalizowanym pokoju zewnętrznym!

Czy możesz wyszkolić swój mózg, aby oswoić lęk związany z wakacjami?

O naszym założycielu

Cascia Talbert jest gorączkową blogerem i mamą pięciorga dzieci, mieszkających w Spokane w stanie Waszyngton. Z B.A. W historii, a także ustawodawstwie, a także entuzjazmu do komponowania, a także zachowania zdrowia, założyła magazyn Healthy Mommies w 2007 roku. Magazyn Healthy Mommies jest obecnie umieszczony na najlepszym blogu zdrowia i odnowy biologicznej dla matek. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze poinformowane o problemach zdrowotnych i dobrego samopoczucia, a także dokładnie, jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom, a także odwrócić statystyki otyłości młodzieży w USA

Pani Talbert prowadzi Sieć społecznościową Healthy Mommies, jest twórcą Healthy Mommies Media, a także blogów na Talbertzoo.com. Możesz ją przestrzegać na Facebooku.com/thehealthymomsmag i Twitter.com/cltalbert.

Jeśli podobał Ci się ten post, możesz czerpać przyjemność z tych historii.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

var addthis_config = {„data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Link do tego postu: pomysły na czyszczenie, aby ożywić ganek

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *