Pod wpływem Edition Mid Summer

0 Comments

Jest to druga z trzyczęściowej serii sponsorowanej przez Nokia Lumia 900 Windows Phone.

Pewnego dnia tego roku byłem obecny podczas rozmowy między Heather, a naszą kumplem Andreą. Buty Andrei były bardzo urocze, a także Heather tak stwierdziła. Poza tym, po zapytaniu Andrei, wyciągnęła mądry telefon z torebki, a także kupiła je na Amazon.

Autoportret Andrei Scher (noszący buty)

Podobał mi się ten moment – tak wskazujący na czas, w którym żyjemy – a także chciałem tylko kupiłem sobie parę. W tym czasie nie miałem telefonu, który umożliwił tak spontaniczne zużycie.

Teraz mam ten telefon z systemem Windows, a także nie tylko mam aplikację Amazon (uważaj), ale może skanować kody kreskowe. Niebezpieczeństwo, niebezpieczeństwo!

Rozumiem, że często jestem pod wpływem moich kumpli, a także rodziny, teraz z znacznie większą prędkością.

Właśnie kupiłem nową cyfrową kamerę wideo, odkąd byłem zaskoczony jego wersją mojej mamy.

Scarlett dostała chomika zwierząt Zhuzhu, a także dom na swoje urodziny od czasu domu, które mi się podoba, a to sprawiło, że wydawało się to w porządku. Wynajęłem również sprężystą dom na jej uroczystość po tym, jak zobaczyłem jeden na podwórku o podobnej wielkości.

A teraz mogę szaleć kod kreskowy. Jeśli moje dziecko lubi bawić się figurkami piłkarskimi w twoim domu, cóż, mogę je kupić. Aby dowiedzieć się, gdzie podobnie jak bardzo, po prostu podnoszę telefon, a także pozwól mu zeskanować kod kreskowy. Bum. Gotowe. Poczekaj na wysyłkę.

Teraz wszyscy sprawiasz, że czuję się, jakbym nie jestem sam w tym zachowaniu. Dokładnie, jak wiele razy widziałeś, że dziecko twojego przyjaciela ma konkretną zabawkę lub element sprzętu niemowląt, a także pomyślał: „Chciałbym to mieć”?

Czy kupujesz rzeczy w telefonie?

Jeśli chcesz dokładnie zobaczyć, jak życie wygląda w systemie Windows, skorzystaj z aplikacji na Facebooku, aby uzyskać podgląd interfejsu. Mój mężulek jest trochę podobny do tego. prawdziwa historia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *