Make ‘EM Tap

0 Comments

Kwarty taśmowe lub podkładki do butów dziecka do domowych butów kranu

Kiedy współpracownik rodzicielski i amatorski projektant mody Mike pisany na temat tańczy z jego córką Emme, wiedziałem Juliana i musiałem spróbować.

Mike daje Kredyt Charlene, a ona daje komuś innemu, ale tak naprawdę nie ma znaczenia, dopóki Julian daje mi wyników kredytowych dla pomysłu tapingu do butów w Kupić, aby przekonwertować je w błyskawiczne buty z kranu. A jeśli podejmujesz działania na temat tej czynności, twój przedszkolak da ci kredyt.

Julian i ja użyliśmy niebieskiej taśmy malarza na butach w stylu Ugg. Gdy tylko zdał sobie sprawę z przyjemnego brzmienia, mógł sprawić, że tańczy ślimakowaty rytmicznie na podłogach drewnianych, zaczął kierowanie genem Kelly, który na ten sposób nigdy nie słyszał. Zapytał mnie o najlepszy kapelusz i laskę. Przysięgam, że ten dzieciak jest przeznaczony do teatru.

Z moim parasolem jako trzciny i derby kapelusz derby na głowie, poszedł na swój taniec tańczący, klikając na cały dom na resztę wieczoru. Jestem pewien, że młody maluch byłby zainteresowany tym możliwością hałasu.

Chyba powiedział swoim nauczycielowi Steve o swoim nowym hobby. Dziś rano, kiedy przyjechaliśmy do szkoły, jego nauczyciel Steve, prosty człowiek, który zazwyczaj nosi różowy tutu nad jego spodenkami ładunkowymi, aby wkręcać ze sztywnymi zasadami płci, że pięcioletnie narzucają na całym świecie, użył go z zestawu podkładek do taśmy do jego butów. (Patrz zdjęcie powyżej.) Dwie podkładki na każdym bucie, dostarcza się tym razem, wziął stuknięcie na nowy poziom.

Spróbuj sam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *