5 pomysłów na prezenty dla miłośników Lego

0 Comments

Mój dom powoli jest opanowany Lego. Nie zrozumcie mnie źle, cieszę się z tego. wiele czasu.

Oczywiście mamy inne zabawki, ale nic innego nie jest zamknięte pod względem wartości gry. Podczas gdy dziadkowie patrzą na naszą skrytkę i myślą: „Te dzieci potrzebują innych zabawek!” Czuję dokładnie odwrotnie. Przyprowadź je. (Chociaż z miłości do wszystkiego, co święte, możemy je zorganizować !!)

Jeśli prowadzisz także życie Lego, zachwycisz się tej trzyczęściowej serii o Frog & Snail Society o tak zwanym problemie Lego:

Ach, Lego. Wielu rodziców ma związek miłości/nienawiści z rzeczami. Z jednej strony są niezaprzeczalne. Z drugiej strony śledzenie ich, czyszczenie ich, sortowanie (często wiele razy dziennie) może być głównym źródłem bólu głowy.

Kupując za dużo (i znalezienie znacznie więcej do zakończenia z tymi, które masz, tak!)

Organizowanie Lego (oczywiste, ale piękne post po moim sercu!)

Co to za cegła? (ustalenie, który kawałek pochodzi z jakiego zestawu)

Jeśli twoje gospodarstwo domowe wybierze Legoland nad Disneylandem, oto wiele pomysłów na prezenty, które mogą Cię zainspirować:

Sortuj je

Box4blox – system tacki sortowania, który sortuje twoje Legos, gdy je odkładasz, aby małe kawałki były razem, podczas gdy te średnie i większe pozostają również z własnym rodzajem. Jeśli masz małą kolekcję, może to być również używane do przechowywania, ale jesteśmy poza tym Chez Moi.

Zbuduj swoją kolekcję dla groszy

Wypróbuj eBay dla podstawowych cegieł o maksymalnej wszechstronności. Każdy zestaw o lepszych niż 0,10 USD/ceny to dobra oferta. Wybierz kopię książki Lego Ideas, aby połączyć się z zaciągiem.

Czy wiesz, że możesz umyć używane ukochane cegły w zmywarce? Użyj torby z bielizną z cienką siatką, aby utrzymać małe kawałki razem.

LEGO Playtable

Ten inteligentny stół do zabawy ponosi podwójną odpowiedzialność jako stół do pociągu. W oparciu o rozmiar jest to prawdopodobnie świetna opcja dla mniejszych miłośników Lego. Jeśli jesteś przydatny, mamy instrukcje stołu Lego DIY.

Akcesoria tematyczne

W przeciwieństwie do innych licencjonowanych postaci (które pozostaną bezimienne), nie otrzymałem jeszcze wypełnienia małych małych postaci. Reflektor Lego i budzik Yoda? Symble (lub być może nadawane, ponieważ to teraz słowo)!

Więcej mężczyzn (i dziewczyn)

Nigdy nie możesz mieć zbyt licznych mini-mini-figurów Lego. Możesz je kupić indywidualnie na pończochy lub w większych wielu pakietach, które byłyby idealne dla mojego dziecka wielkiego pretendenta. Uwielbiam ten zestaw do włosów za przekształcenie znacznie więcej postaci w dziewczyny.

+++
Ostatnia uwaga: jeśli Twoja rodzinna kolekcja cegieł i specjalnych utworów doprowadza cię do szaleństwa, zobacz także 54 pomysły na prezenty bez bałaganu dla wszystkich członków Twojej rodziny!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *