Blog Spotlight | Wielokrotności i więcej!

0 Comments

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

W tym tygodniu przeprowadziłem wywiad z Lani Lyons z Multiples i więcej, blogiem zaprojektowanym specjalnie dla rodziców wielokrotności do sieci i połączeń. Przewiń w dół, aby uzyskać mój ekskluzywny wywiad z Lani.

HM: Skąd jesteś? Lani: Pochodzę z N.Y., ale mieszkam na Florydzie od 11 lat.

HM: Kiedy zacząłeś blogować? Lani: Nieco ponad rok temu

HM: Dlaczego blogujesz? Lani: Podobnie jak większość ludzi, zacząłem blogować jako sposób na utrzymanie randki mojej rodziny poza stanem i kumplami na temat tego, co dzieje się z moimi dziećmi, ale zamieniło się to w o wiele więcej . Mam 20-miesięczne trojaczki i nawiązałem wiele kontaktów z innymi multipless mamami i w rezultacie nauczyłem się tak wiele.

HM: O czym jest twój blog? Wielokrotności i więcej. Mnożniki i więcej są poświęcone zapewnianiu wsparcia i informacji rodzinom z wielokrotnościami. Mamy codzienny format, który obejmuje wywiady ekspertów, wyróżnionych blogerów, recenzje produktów, prezenty i blogerzy gości. Prowadzimy listę blogów naszych członków na naszym pasku bocznym, aby rodziny mnożą rodziny mogły się łatwo znaleźć.

HM: Jakie są twoje ostateczne cele dla Twojego bloga? Lani: Chcielibyśmy stworzyć ostateczną społeczność internetową blogowania rodzin mnożników. Rodzaj grupy „wirtualnej” matek, w której ludzie mogą spotkać się z innymi rodzinami z dzieciami w podobnym wieku, uzyskać przydatne informacje na temat multipletów rodzicielskich i dobrze się bawić z naszymi konkursami i prezentami.

Powiązane wróciły do ​​stresu w szkole? Wypróbuj tę cudowną praktykę

HM: Co chcesz, aby twoi czytelnicy wydostali się z Twojego bloga? Lani: Wiem, że „spotkanie” innych multiples Family Online ogromnie pomogło mi podnosić moje trojaczki i to jest rodzaj wsparcia, które chciałbym zobaczyć nasze Czytelnicy również korzystają z.

HM: Co robisz, aby czytelnicy wracali? Lani: Dostarczamy cenne informacje, ciekawe wywiady i wiele prezentów!

HM: Czy masz jakieś ulubione blogi lub blogi, które czytasz regularnie? Lani: Mam wiele blogów, które czytam regularnie: www.lifeofsuz.blogspot.comww.schiranotriplets.blogspot.comwww.pyjammy.comwww.4tunate.blogspot. comwww.notimeforflashcards.com to tylko kilka!

HM: Czy masz jakieś porady dla innych blogerów? Lani: Bądź szczery i bądź sobą na swoim blogu.

Możesz sprawdzić Lani na mnożniki i nie tylko.

Zapraszam wszystkich blogerów mamusi i zdrowia, aby byli w centrum uwagi. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak Twój blog może być w centrum uwagi na zdrowych mamach.

Dołącz do społeczności zdrowych mam

Link do tego postu: blog spreytlight | Wielokrotności i więcej!

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *